2410
2553
عنوان

اکوژن فوکوس در قلب سونو انومالی

6774 بازدید | 46 پست
پریروز سونو بودم.همه چی اش خوب و نرمال بود فقط یک اکوژن 2/1رو قلب بود. من از غربال ام هم ریسک تریزومی اش خیلی زیاد بود.سل فری دادم که سالم بود خدارو شکر.حالا اینطوری شده خیلی داغووونم دوباره.
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی میشه سالم باشه....؟ یه تاپیک دیدم که خانومه با همین شرایط بچش مشکل داشت و .....
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
2720
2714
یعنی وقتی تنها یافته غیر طبیعی همون باشه ولی به نظرم با توجه به اینکه میگی ریسکت خیلی بالا بوده شاید بد نباشه با به پریناتولوژیست مشورت کنی برأی اینکه خیالت راحت شه شاید آمنیو سنتز پیشنهاد کنه
دیگه تقریباذهمه دارن می فهمن یا فهمیدن.دارم له میشم.دو روز اول عین خیالم نبود چون خیلی روزهای سختی بهم گذشت و دیگه بدنم کشش نداشت.اما هرچی میگذره نگرانیم بدتر میشه
2706