2737
2734
عنوان

جنسیت دوقلو در یک کیسه

17512 بازدید | 34 پست
دکتر به من گفتش که دو قلو در یک کیسه دارم کسی میدونه لزوما همجنس هستند یا امکانش هستش که غیرهمجنس باشن خواهشا اگه کسی رو سراغ داشتین مشابه من بگیم ممنونم
اندکی صبر سحر نزدیک است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همسانن دیگه یکیه
‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
اما دو تا کیسه ممکنه مشابه باشن ممکنه نباشن
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
2738
مشابه هستن حتما
شما ژانر اینایی رو تصور کنید که تازه با هم ازدواج کردن و توی مهمونی جلو فک و فامیل تو یه بشقاب غذا میخورن … اه اه اه اه اه همه با هم هووووووووووووووووووق !!!
من تو دو کیسه هستن اما غیر همجنسن
2706