2737
2734
یکی از فواید انجام سونوگرافی غربالگری سه ماهه اول (ان تی)، به دست اوردن تاریخ دقیق بارداری میباشد: برای مادرانی که زمان دقیق آخرین قاعدگی خود را نمیدانند و یا قاعدگی های نامنظمی دارند این سونوگرافی بسیار مفید و موثر است، با این سونوگرافی سایز دقیق جنین اندازه گیری و زمان تقریبی زایمان قابل بررسی است.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
سلام میشه کمکم کنی من اخرین پریودم 3بهمن بود که 8 اسفند دکتر واسم سونو انجام داد چیزی دیده نشد گفت برم ازمایش که بتام 1284 بود از قبلیم 5 اسفند بود که 286 بود میشه بهم بگی واسه اینکه صدای قلبشو حتما بشنوم کی برم سونو بهتره .شرمنده خیلی طولانی شد
همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رویا جان سلام عزیزم در 7 هفتگی صدای قلب جنین قابل شنیدن هست. رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
الیسا عزیز سلام در غربالگری مرحله اول سونوگرافی و ازمایش با هم در یک روز انجام میشوند لطفا مجددا با پزشک زنانتون صحبت کنید. رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
گلفام عزیز سلام در سونوگرافی غربالگری سه ماهه دوم سه سونوگرافی به صورت مجزا انجام میشوند که شامل سونوگرافی لگن، سونوگرافی تعیین وضعیت حاملگی و سونوگرافی جنین تشخیص مالفورماسیونهای مادرزادی جنین میباشد که هزینه هر کدام به ترتیب 83000، 95000 و 135000 تومان میباشد. رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
سلام من سی هفت هفتم تکون نی نی هم بشدت کم شده قبلاهم کم شده بودتوسی هفته رفتم نوارقلب وسونوگفتن چیزی نیست نرماله توروخداخیلی نگرانم تکونای نی نی روالان مثل نبض حس میکنم تالگد
مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
2738
سلین جان سلام اگر سونو اخیرا دادین و گفتن مشکلی نیست، نگران نباشین، ولی اگر میخواین، یک سونو سلامت جنین انجام بدین. رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@