2737
2739
اصلا از همون روز اول حست کردم از همون روزی که شدی بلاستوسیت نفسم گرفت از همون موقع به وجودت شک کردم همون وقت ک واسه سرگرمی بی بی چک گذاشتمو صبح ک بیدار شدم دیدم خط کمرنگه فهمیدم هستی هرچند واسه گفتنش زود بود اما بهت حس نداشتم منو بابات میخواستیم بریم دکتر بریم بگیم اگه هست نمیخایمش اما خودمو با این که هنوز چیزی نیست گول زدم گول زدم تا دوسه روز پیش سینه هام درد خفیف گرفت ی درد کوچولو .دیروزم ک ی لک صورتی خیلیییی کم و که در حد توهم بود ولی گرفتگی خفیف تو رحممو ک حس میکردم انگار که داشتی گاز میگرفتی هنوزم گاهی یکاری میکنی انگار داری گاز میگیری نمیدونم شاید تا چندروز طول بکشه سه روز دگ مشخص میشه میخای بمونی واقع یا نه ولی الان مطمئنم هستی بلاستوسیتم حست میکنم از دیروز تاحالا احساس مادرانه دارم از همه چی بیشتر دوستت دترم حس ششمه یه زن هیچوقت اشتباه نمیکنه هیچوقت الکی چیزیو یا کسیو دوست نداشتم دوستت دارم بلاستوسیت مامان خواهش میکنم بمون
خدایا تودل منتظرای نی نی ی نی نی بنداز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر حست قشنگه،،،ان شالله که برات بمونه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
عزیزم ایشالله میمونه......
تو به موندنش فکر کن ایشالله اونم به قولش عمل میکنه و نه ماه مستاجر خوبی واسه خونه دلت خواهد بود.....
بوس واسه بلاستوسیتت از طرفه خاله آنا!!!!!
دخمل من بلاستوسیتم نبود موند جیگر تو از دخمل منم بزرگتره و ایشالله موندگاره!!!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
رز سفید عزیز اسپرم وقتی وارد تخمک شد و بارورش کرد و تقسیمات سلولی شروع شدن بعد اینکه به مرحله مورولا رسید بعدش دیگه نوبت اینه پوسته تخمک رو بشکافه و به مرحله بلاستوسیت برسه و بعدش دیگه لانه گزینی وایشالله یه بارداری شیرین پشت بندش میاد!!!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2706