2726
غربالگری سه ماهه دوم (انومالی اسکن) یا تشخیص مالفورماسیونهای مادرزادی جنین، عبارت است از اسکن از رحم و جنین در شکم که حدود هفته های پایانی 18 تا 22 بارداری انجام میشود. چون مرفولوژی همه اندام ها کامل شده اند و میتوان یک ارزیابی دقیق از ساختار آناتومیک جنین انجام داد.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
رقیه 74 عزیز سلام غربالگری رو اکثر بیمه ها قبول نمیکنن. رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اگر دکتر درخواست چک طول سرویکس در سونوی انومالی را بخواد وهزینه جدا هم گرفته شده باشه شکمی انجام میشه یا واژینال .دکتر من درخواست کرده بود ولی ذکر نکرد واژینال ۸۰ تومن جدا گرفتن سکمی چک کردن گفتن ۳۰ هست وکوتاه شده دکتر بعد سونوی وازینال کرد که ۳۶ بود
خدایا همیشه بامن مهربانی ولی من ناسپاس.
2728
نارسیس عزیز سلام بله از طریق شکم هم اندازه گیری طول سرویکس انجام میشه ولی دقت واژینال بالاتر هست. در مراکز سونوگرافی با توجه به درخواست پزشکتون سونوگرافی ها انجام میشن. رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@