2410
2553
دیروز سونوگرافی nt داشتم دقیق 12 هفتم بود و سرویکسم بین 31 و 32 بود به نظرتون کم نیست احتمال داره با گذشت زمان بیشتر بشه؟
من از وقتی باردار شدم انگار رو آتیشم آخه قبلا دوبار سقط کردم یکبار نمی دونستم باردارم جراحی دندون انجام دادم بر اثر داروها مرد یکبارم پوچ بود این سومیه ... همش نگرانم ، اون طفلی رو هم الکی همش بهش استرس وارد می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
فقط استراحت کن،استعلاجی بکیر
اکه بیاد زیر30سرکلازمی شی
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
با استراحت خوب میشه
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
عزیزم طول سرویکست عالیه اصلا نگران نباش منم تو ماه 5 طول سرویکسم 30 بود تا الان که ماه 9 هستم هیچ مشکلی ندارم خداروشکر. این سرکلاژ یه چیزیه که جدیدا مد شده واسه پول دراوردن دکترها! دکتر من که گفت عالیه این طول سرویکس. سرکلاژ فقط باید تو شرایط خیلی حاد انجام بشه ولی متاسفانه تازگیا دکترها رابه را خانمهای باردارو سرکلاژ میکنن و استرس واسه اونا ایجاد میکنن کلی هم پول پیاده میکنن ادمو. فقط به خدا توکل کن و نگران نباش و کار سنگین نکن همین. ایشالا بارداری راحتی داشته باشی اینبار
پسرم، همه زندگی من!
عزیزم رک بگم بهت که کمه ........ بهتره استراحت کنی و مدارا کنی که نیاز به عمل نداشته باشی ...

برای من هفته 12 37/45 بود ..برای اینکه آبریزش داشتم استراحت کردم و هفته 18 با سونو واژینال 62 بود و شکمی 43 .!!!!!!!!!!

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2714
طول سرویکس نرمال باید بیشتر از 40 میلی متر باشد وقتی بین 40-35 میلی متر باشد اجازه سکس و سفر به بیمار داده نمی شود و توصیه می شود استراحت بیشتری کنند. وقتی جواب بین 35-30 باشد باید استراحت مطلق شوید. و زیر 30 میلی متر سرکلاژ شوید معمولأ با افزایش وزن جنین از طول سرویکس کاسته می شود ولی نباید طی بارداری طبیعی به کمتر از 40 میلی متر برسد.
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی

سلام دوستان توروخدا راهنماییم کنین من هفته 14بارداری طول سرویکسم 28بود دکترگفت دوباره سونو باید بدی اگه بهترنشد باید سرکلاژ انجام بدی من خیلی میترسم ,میترسم سرکلاژم کنم بچم زود به دنیا بیاد توروخدا راهنماییم کنین

سلام دوستان توروخدا راهنماییم کنین من هفته 14بارداری طول سرویکسم 28بود دکترگفت دوباره سونو باید بدی ...

عزیزم سرکلاژ می کنن که زود به دنیا نیاد . من توهفته ۱۸ طول سرویکسم ۲۶ بود و سرکلاژ شدم

پسرم همه زندگیم
2706