2733
2734
کارگری که میا د خونه من فرستادم رفته خونه همسایه بیچاره از 8صبح تا ساعت 4 بعداظهر کارکده از دیوار پاک کردن وپرده شستن گرفته تا کمد تمیز کردن خلاصه که خونه تکونیشو با این کارگر بیچاره یه روزه تموم کرده بعد درآخرسر بهش 70 تومن داده با کلی منت آخه منت داره 70 تومن دادی بهش با بیچاره جلوی من جوری برخورد میکرد من خجالت کشیدم گدایی که نمیکنه بابا حدقال به بچیچاره یه چایی یه ناهاری میدادی بهش امان نداده حداقل بیاد یه آب بخوره بعضی ها واقع موندم چرا اینجورین واقعا خود آدم تو خونه گشنش نمیشه از صبح تا بعداظهر تازه اومده میگه خیلی خانم تمیزی وفرزی است بفرستم برای خواهرم شمارشو بده بعد یادش رفته چند روز قبل که بخاطر یه ده تومن اضافه بیچاره خانمه رو داشت میخورد
رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
متاسفانه بعضی ها تا آخر بی چشم و رویی رو بدون خجالت می رن و برمی گردن، بدون اینکه ککشون بگزه.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
2706