2726
عنوان

بچه ها باهم بانک اظلاعاتی در مورد دکترای اطفال خوب در تهران بسازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 181279 بازدید | 259 پست
من دخترم رو پیش یاریگر روش و ممیشی بردم . این دو نفر من رو خیلی اذیت کردن. ممیشی که به خاطر یه ذره شیرخشکی که به دخترم دادم به من نهایت بی احترامی رو کرد و گفت اینقدر عاجز شدی گاو غذای بچتو بده. و تشخیص هر دو نفرشون مزخرف بود. هر دو تو بیمارستان بهمن هستن. دکتر کاظمیان هم می گن علیه عالیه من رفتم اتفاقا خیلی هم شوت بود.
تو رو خدا هر دکتری رو الکی نیاید تعریف کنید.
متخصص کودکان تو مطهری به سمت عباس آباد کسی میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دخترمو دارم طبق توصیه دوستام می برم پیش
یه دکتر تو بولوار فردوس به نام دکتر وحید قبادی دانا
به نظر دکتر دقیق و ماهری میاد.
هنوز البته زود اضهار نظر قطعی بکنم.
از اساتید دانشگاه تهرانم هست.
خوبیش اینه هروز هست زیاد شلوغ نیست
موبایلشو میده
سوال جواب میده
خیلی با حوصله هست.

شماره مطب 44005697
منم ارادمو پیش دکتر ناصری بردم, دکتر خوبیه فقط نمیزاره حرف بزنی خودش تند تند همه نکاتو میگه تشخیصشم خیلی خوبه
دکتر اسایی حرف نداره, با یه نگاه همه چیو تشخیص میده,واقعن حاذق
خدا همیشه بهترینها رو برایم رقم میزند
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PageNumber=13
اونایی که روابط عالی با همسر دارن بیاین به ما هم یاد بدید چکار کردید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=604627&PostID=25776131#25776131
اونایی که روابط خوبی با همسر دارن بیان به ما هم یاد بدن
سلام تاپیک بسیار خوبیه ممنون از دوستانی که طلاعاتشون به اشتراک گذاشتن

من دخترمو پیش دکتر امیدوار و دکتر مرندی میبرم

دکتر امیدوار
ایشون موقع زایمان من بالای سرم بود و بخش nicu بیمارستن ابان دست ایشونه دکتر خوبیه اما به نظر من حاذق نیست خیلی مطبش شلوغه اخرین بار که رفتم با خودم عهد بستم دیگه پیشش نرم فقط یه بار برم که با دخترم عکس بندازه همییین من از ساعت 11.30 تا 4 بعداز ظهر با بچه تو مطب بودم حدس بزنید چییی کشیدمممم همه مادرها همین طور بعد که رفتم تو مطب می خواست بدون معاینه فقط منو رد کنه برم به زووور زووور من معاینه اش کرد

دکتر مرندی
بسیار دقیق و با حوصله و سختتتتتتتتت گیر همیشه از مطبش میام بیرون استرس میگیرم که من مادر خوبی نیستممم
اما کارشون عالیه یه یاراد دیگه اینکه خیلی سخت نوبت میده یه ماه بیشتر تو نبتم هز سری
به منشی اش میگم خوب من اگه کار ضروری داشتم چه کار باید بکنم منطق اینه که من موقعی به دکتر مراجعه می کنم که مریضم نه سالمممم اون موقع که مریضم چرا ایشون در دسترس نیستند؟ میگه شما با من تماس بگیرید من راهنماییتون میگنم اخه مگه میشه منشی تجویز کنه؟؟؟؟؟؟؟

خلاصه خود من هم دنبال یه دکتر دیگه می گردم
امیدوار که حذف شد
مرندی هم واسه همون ماهی یه بار و از این حرفا اما یه دکتر دیگه م یخوام
به نظرتون برم پیش غفوریان یا آسایی؟؟؟
اتفاقا منم این دفعه رفتم پیشش منشیش روانیه!
باهاش دعوامون شد!
بی ادب گستاخ طوری حرف میزنه انگار اون دکتره!
منم جوابشو دادم دیگه ام نمی خوام برم پیشش!
خدای مهربونم خودت مراقب دختــــــــرام و خـــــــــانواده ام باش!
دکتر آسایی که می گن عالیه! اما مال نی نی های بدحاله!چون همه چی تو مطبش داره.از شیر خشک بگیر تا قطه و دارو.
من چند تا دکتر عوض کردم تا دخترم خوب شد!
محمود مقیمی افتضاحه...پولکیه! من دخترم رفلاکس درجه 2 داشت.الکی بهم گفت مریش زخم شده برو سونو.یه دفعه دیگه بیارش که ویزیت بگیره.
من سه شب تو این دکترا و مطب مقیمی می دوئیدم...با شوهرم با مادرم...
با اشک و گریه...دخترم هر چی می خورد بالا می آورد و شیر می پرید تو گلوش و جیغ می کشید.
این به ما گفت برو دنبال شیر آنتی رفلاکس که الان اصلا تو ایران نیست ! چون وارد نشده به خاطر تحریم !
دو شب ما دنبال شیر ای. آر می گشتیم...نبود که نبود! هر چی آشنا بود تو بیمارستان مفید و کودکان زنگ زدیم اما نبود!
بگو آخه آدم عاقل!!! واسه چی وقتی نیست مارو می فرستی دنبالش؟ تو از وضعیت داروخونه ها خبر نداری؟؟؟ یه دکتر نباید به روز باشه؟
خلاصه مارو فرستاده بود دنبال نخود سیاه! بچه من از رفلاکس و گرسنگی هلاک شده بود...
بعد به من مقدادی رو معرفی کردن و همون شب رفتم پیشش! با التماس از منشیش وقت گرفتم!
باید بگم عالی بود...
خودش تو مطب دستگاه سنجش رفلاکس و دمای بدن داشت.تمام علائم رفلاکس رو بدون اینکه ما بهش بگیم برامون تند و تند گفت! بعدم با یه نسخه بچه م خوب شد... یه شربت داد که آب روی آتیش بود!
واقعا عالیه!!مطبش م شهرانه.
دکتر بهروز مقدادی
شماره تلفن: 44326724
فقط تا ساعت 7 شب پذیرش می کنه.همه روزه به جز 5 شنبه از ساعت 5 تا 8 تو مطبه.بعدش می ره بیمارستان ابن سینا تو آریا شهر.
اس .ام.اس رو هم خیلی سریع جواب می ده.
نازنینم ...تمام هستی من تویی...همه آرزوی من سلامتی توست...
دکتر آسایی که می گن عالیه! اما مال نی نی های بدحاله!چون همه چی تو مطبش داره.از شیر خشک بگیر تا قطه و دارو.
من چند تا دکتر عوض کردم تا دخترم خوب شد!
محمود مقیمی افتضاحه...پولکیه! من دخترم رفلاکس درجه 2 داشت.الکی بهم گفت مریش زخم شده برو سونو.یه دفعه دیگه بیارش که ویزیت بگیره.
من سه شب تو این دکترا و مطب مقیمی می دوئیدم...با شوهرم با مادرم...
با اشک و گریه...دخترم هر چی می خورد بالا می آورد و شیر می پرید تو گلوش و جیغ می کشید.
این به ما گفت برو دنبال شیر آنتی رفلاکس که الان اصلا تو ایران نیست ! چون وارد نشده به خاطر تحریم !
دو شب ما دنبال شیر ای. آر می گشتیم...نبود که نبود! هر چی آشنا بود تو بیمارستان مفید و کودکان زنگ زدیم اما نبود!
بگو آخه آدم عاقل!!! واسه چی وقتی نیست مارو می فرستی دنبالش؟ تو از وضعیت داروخونه ها خبر نداری؟؟؟ یه دکتر نباید به روز باشه؟
خلاصه مارو فرستاده بود دنبال نخود سیاه! بچه من از رفلاکس و گرسنگی هلاک شده بود...
بعد به من مقدادی رو معرفی کردن و همون شب رفتم پیشش! با التماس از منشیش وقت گرفتم!
باید بگم عالی بود...
خودش تو مطب دستگاه سنجش رفلاکس و دمای بدن داشت.تمام علائم رفلاکس رو بدون اینکه ما بهش بگیم برامون تند و تند گفت! بعدم با یه نسخه بچه م خوب شد... یه شربت داد که آب روی آتیش بود!
دکتر بهروز مقدادی
فقط تا ساعت 7 شب پذیرش می کنه.همه روزه به جز 5 شنبه از ساعت 5 تا 8 تو مطبه.بعدش می ره بیمارستان ابن سینا تو آریا شهر.
به من مقدادی رو معرفی کردن و همون شب رفتم پیشش! با التماس از منشیش وقت گرفتم!
باید بگم عالی بود...
دکتر بهروز مقدادی
2706