موضوع: ترميم پرده بكارت + اظهار نظر

1   2   3   4  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ehmo پست ها : 26عضویت:1388/1/21
1388/5/27 - 10:33 عصر
.................
اناهيتا جون پست ها : 983عضویت:1387/2/28
1388/5/27 - 11:01 عصر
عزيزم فقط پزشك قانوني ميتونه تشخيص بده چون من يكي از درسهام پزشكي قانوني بود ميدونم بعد بعضي پردها
ترميم نميشه مدلش اينطوري هست 7 نوع پرده بكارت داريم البته برخي پزشكها براي گرفتن پول الكي ميگن ترميم ميشه اگر هم ترميم كرد از نوعي باشه ترميم بشه فقط يكبار ميشود عمل جراحي نمو د بعد پرده بكارت يك مثلث كوچك هست كه با نزديكي از بين ميره نه آن چيزي كه ميدانيد
1388/5/27 - 11:27 عصر
اگه خبره ترين متخصص هم اين جراحي رو انجام بده در صورت ارجاع به پزشكي قانوني به هيچ عنوان گواهي سلامت بكارت نميدن.وكاملا مشخص ميشه كه ازاله شده
~حسنا~ پست ها : 8061عضویت:1386/12/29
1388/5/27 - 11:56 عصر
Ehmo جان ...

منظور آقاي كامي اينه كه بعضيا واسه ازدواج گواهي سلامت از پزشك قانوني براي خانم درخواست ميكنن ...

به خاطر ناامني و مشكلات جامعه و مردم هزار رنگ ! بعضي آقايون موقع ازدواج اينو جزء‌شرايط قرار ميدن ... و پزشك قانوني هم تشخيص ميده كه خانم ترميم كرده ....

موفق باشي گلم
1388/5/28 - 12:14 صبح
سلام خانوم حسنا ،ممنونم از همكاريتون

خانوم ehmo مگه شما نپرسيدين كه معلوم ميشه يا نه؟اگه كسي اطلاع داره بگه؟؟ منم جواب دادم ديگه !!. مرد بينوا از كجا بايد متوجه بشه كه بكارت ترميم شده يا نه.
اگه منظورتون اينه كه شخص عادي مثلا همسر طرف بتونه اينو تشخيص بده ،بايد بگم نه خير فقط در صورت نياز فقط پزشكي قانوني همون طور خانوم حسنا گفتن بنا به درخواست همسر ميتونه اين تشخيصو بده كه خدارو شكر شما ميگيد قرار نيست كسي بره پزشكي قانوني.
آرزو (مامان محيا) پست ها : 2079عضویت:1387/9/13
1388/5/28 - 12:27 صبح
عزيزم فقط پزشكي قانوني اين مسئله رو تشخيص نمي‌ده ....اگه دوست شما پيش هر متخصص زناني براي گرفتن گواهي سلامت بكارت بره پزشك كاملا مي‌تونه اين رو تشخيص بده به هر حال جاي هر عمل جراحي اي از بين نمي‌ره و مي‌مونه ......... ولي اگه نخواد گواهي بگيره ديگه اصلا معلوم نمي‌شه بعدش هم به دوستت بگو نگران نباشه الان كه عهد دقيانوس نيست كه!!!!!!!!!!!!!!
شان آي پست ها : 9236عضویت:1387/4/16
1388/5/28 - 12:51 صبح
و در ضمن دوستم اينم بهت اطمينان بدم پزشكي قانوني بيكارنيست براي هر كسي كه خواست معاينه كنه و گواهي صادر كنه بلكه پزشكي قانوني فقط در مواردي كه شكايتي اعمال بشه و ادعايي صورت بگيره معاينه انجام ميده و نتيجه رو به دادگاه اعلام ميكنه

و براي مواردي كه خانواده ها سنتي فكر ميكنن دكتر زنان ويزيت ميكنه و گواهي صادر ميكنه دوستم./
من تو را آسان نیاوردم به دست * تا تو را آسان سِپارم دست به دست .... دخترک رویاهای تمام نشدنی من :) الهه ی مهر و ماه من .
1388/5/28 - 9:34 صبح
عزيزم برات ميل كردم
من تو را آسان نیاوردم به دست * تا تو را آسان سِپارم دست به دست .... دخترک رویاهای تمام نشدنی من :) الهه ی مهر و ماه من .
نسيم پست ها : 43عضویت:1388/5/25
1388/5/28 - 9:44 صبح
سلام به همگي
POONE پست ها : 1386عضویت:1387/12/20
1388/5/28 - 11:56 صبح
منم براي يكي از دوستام مي خوام، ميشه شماره اون دكتري كه با ليزر اين كارو ميكنه به من هم بدين؟
1388/5/28 - 6:16 عصر
عزيز من پزشك قانوني وظيفه اش در صورتي كه فردي بخواهد بايد از دادگاه واهي بگيره اومديم طرفش سمج بود گفت برو پزشكي قانوني تازه ببخشيد خون ازاله بكارتش به صورت طبعي كمرنگ تر و كمتر هست ولي در عمل جراحي خون بيشتري مياد مضاف براينكه ناحيه ترميم شده يك كم پر رنگتر هستش و همانطور كه دوستمون گفت
پزشك ديگه هم تشخيص ميده تازه بنظر من اين حرفها مال عهد دقيانوس هستديد جامعه باز تر شده ببخشيد اين نظر من بود ولي اكثر پزشك زنان از روي دلسوزي گواهي ميدهند و من ميگم خدا كنه از نوع ترميمي باشه چون بعضيهاش از نوعي نيست ترميم بشه اميدوارم موفق باشيد
1388/5/28 - 6:18 عصر
بنظرمگواهي بگيره از نوع فكر كنم ارتجاعي باشه كه خون نمياد آخه بعضي پرده ها اينطورين ببخشيد
1388/5/28 - 6:27 عصر
در جواب شان آي عزيزم بايد بگماتفاقا تو اين موارد يك روزه دادگاه نامه ميده و همون روز جواب ميده كاري نداره بيكار نيست نشد جواب تازه عكس طرف ضميمه برگه دادگاه بايد بشه و تو گواهي عكس فرد با مهر پزشكي قانوني و مهر زده ميشود البته من بعيد ميدونم ببخشيد حالا چه اصراريه برگه بگيره ديگه دوره اين حرفها تموم شده يعني خودش ميخواد برگه بگيره يا طرف خواسته بنظر من كسي كه فرد بخواهد به اين يك شب نگاه نميكنه بلكه ديد باز تري خانمش ميگيره مثلا نكات خوبي كه اين خانم داره
مرمري پست ها : 352عضویت:1388/4/31
1388/5/28 - 6:59 عصر
به نظر من اين كار اشتباهه !
يكي از دوستان من اين كارو كرد و شوهرش متوجه شد خيلي اين مسئله براش گرون تموم شد شوهرش ديگه هيچ وقت بهش اعتماد نكرد. از طرفي يكي ديگه از دوستام كه با كسي رابطه داشت و فكر ميكرد با اون ازدواج ميكنه به خاطر مشكلاتي با طرف ازدواج نكرد اما حقيقت رو به شوهر آيندش گفت تا اگه مايله و براش مشكلي نيست باهاش ازدواج كنه اون جوون هم كه آدم منطقي و روشن فكري بود گفت كه درك ميكنه و براش مهم نيست براش اين مهمه كه تو زندگي بهش وفادار باشه اونا الان سالهاست كه با هم زندگي خوبي دارن.
به نظر من اگه كسي قراره با اين خانوم ازدواج كنه حق داره كه حقيقت رو بدونه الان عهد قجر نيست جوونا فهم و شعورشون بالا رفته و درست نيست كه با يه همچين دروغ بزرگي زندگي شروع بشه ! ما بايد به حق و حقوق انساني هم احترام بذاريم و رو راست باشيم حالا ديگه تصميم با خود طرفه كه قبول كنه يا نه.
در ضمن از قديم گفتن ماه هيچ وقت زير ابر نميمونه!
1388/5/28 - 11:53 عصر
دوست عزيز سلام
به نكاتي كه نوشتم توجه كن حتما طرف دوستاي پزشك داشته پرسيده بوده بله من شنيدم بايد اطاق عمل بره ليزر اون منطقه سياهميكنه ببخشيد لبهاي كوچك و بزرگ بعد خونريزيش فرق ميكنه اگر تونستي كتاب پزشكي قانوني دكتر گودرزي يا حكمت بگير بخون من كه گفتم اگر از نوعي باشه ترميم نشه ليزر هم فايده نداره اميدوارم دوستت با خيال راحت و شوهر فهيم ازدواج كنه خدا لعنت كنه كساني را كه دختر مردم را اينطوي ميكنند
1388/5/29 - 12:35 صبح
آنا هيتا جان منم منظورم اين بود اگه كار به دادگاه بكشه ميرن پزشكي قانوني در غير اينصورت هر كس دلش خواست نميتونه بره پشت در پزشكي ثانوني بشينه بگه براي زنم قبل از عروسي و دادگاه و اينجور چيزا گواهي بدين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به عهد دقيانوسم ربطي نداره
پسر ايرووني پست ها : 1651عضویت:1387/8/8
1388/5/29 - 1:45 صبح
ولي تو شان اين سايت نيست ، كساني كه مي خواهند ، با يك عمل كارهاشون رو پنهان كاري كنند رو راهنمائي كرد ....
1388/5/29 - 10:25 صبح
عزيزم آقايون قبل از ازدواج چرا هرغلطي دلشون بخواد ميكنن؟؟؟؟

چرا هيچ كس از اونا گواهي نميخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه آدما فرق دارن؟

درضمن اشتباه ميتونه تكرار نشدني باشه

اصلا گيريم كسي از اشتباه اين كار رو نكرده اما حالا ميخواد به يه زندگي پاك و عادي برگرده كي به خودش اجازه ميده اين حق رو از يه انسان بگيره

در هر صورت به من ربطي نداره!
mahtab پست ها : 9146عضویت:1386/6/5
1388/5/29 - 10:27 صبح
دوست خوبم من فكر ميكنم اگر دوستت به همسرش واقعيت رو بگه خيلي بهتره تااينكه زندگيشو ازپايه با دروغ شروع كنه
1388/5/29 - 11:38 صبح
شان آي عزيز سلام
من هم با نظرت موافقم اين آقايون قبل از ازدواج هر غلطي ميكنند دلم ميخواست يكبار هم شده ميرفتند پاي درد دل و روح زخمي اين افراد رادرك ميكردند اكثرا متاسفانه در سن كم گول فرد را خوردند چون مردها يي كه اينطورين ببخشيد جالبه خودشون دختري بد بخت كردند طللبكار هم هستند خيليها هم از روي آبروشون بخاطر سكوتشون اين افراد را پررو كردند بماند حتي باعث ميشن از نظر روحي اينقدر صدمه ببينه كه خودكشي كنه بدتر اينكه در مناطق جنوبي دختر اگر پرده نداشته باشه شب عروسيش ميكشندش واقعا آيا شان انسان بايد اينطوري باشه ببخشيد فكر ميكنم بهتره اين آقايون هم بدونند اونها هم علايمي دارند كه ميشه فهميد چه جوري بوده ولي اكثرا نميدونند ببخشيد اميدوارم اين ديد در جامعه از بين بره تو پزشكي قانوني دوستي ميگفت اينقدر اين موارد زياد شده واقعا ميترسيم چي بنويسيم بلكه باعث قتل كسي بشيم خانم دكتري را چند زن و 2 مرد اينقدر خواهش ميكنند الكي ميگن زائو داريم اين بنده خدا ميره و از همه جا بيخبر معاينه ميكنه ميگه واقعيت چيه يعني تو آن خانه حقيقت مي گويند جلوي چشم دكتره دختره را ميكشند دكتره غش ميكنه صبح دم نرده بيمارستان چشماش باز ميكنه وحشتناك دچار شك شده ببين تورو خدا فرهنگ اگر اينه حالم از اين فرهنگ بهم ميخوره ببخشيد اگر اين آقايوني كه قبل از ازدواج اينطوري هستند هر ئدفعه يك لك رو بدنشون ميموند مشخص بود چه خبره راستش ما تو دادگاها و يا پزشك قانوني از اين مسازلي كه پيش مياد ناراحتيم بماند خود طرف چقدر ضربه روحي خورده كاشكي افراد ديدشون باز بشه من پدر و مادر را مقصر ميدونم اگر اين مسائل را به موقع سن دختر موضوع را باز كنند ديگه گول نميخورند
1   2   3   4  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: