2737
2734
عنوان

بیمارستان بانک ملی

17434 بازدید | 14 پست
مامانا کسی راجع به بیمارستان بانک ملی (چارراه استانبول) اطلاعات داره؟
کدوم دکترش بهتره؟
من هفته پنجم هستم(البته به نظر خودم) و پیش خانم کاملیا افتخاری میرم و شناختی ازش ندارم. از هفته 2 لکه بینی داشتم، 3 روز خوب شدم و الان باشدت بیشتری خونریزیم ادامه داره و دکتر برام سونو واژینال نوشته، اما می ترسم برم.... نمیدونم چه کار کنم؟ دکترم رو عوض کنم یا نه...
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
سلام مامان پری جون
من هم بیمه بیمارستان بانک ملی هستم متاسفانه من 9 ماه پیش یه سقط داشتم و مجبور شدم برم اونجا البته تا اون روز دکترم از دکترای بیمارستان نبود اما برای کورتاژ رفتم بیمارستان بانک و از اون موقع تا الان هم زیر نظر خانم دکتر زهرا کتایون بامداد هستم الانم اگه خدا بخواد هفته پیش تستم مثبته من خانوم دکتر مقصودی رو هم خیلی تعریفشو شنیدم اما ظاهرا سرش شلوغه و من تجربه کردم که برای این دوران حتما باید زیر نظر دکتری بری که کارشو با دقت و آرامش انجام بده ولی متاسفانه اکثر این دکترایی که سرشون شلوغه این امکانو از آدم صلب میکنن به هر حال اگه خواستی من شماره مطب هر دوی این دکترایی رو که گفتم دارم بگو تا بهت بدم امیدوارم دوران خوبی رو پیش رو داشته باشی و فقط وفقط به خدا توکل کن چون ما هممون وسیله ایم من شوشو دکتر هرچی خدا بخواد همون میشه مطمئن باش اگه بخواد میمونه اگه نه خدایی نکرده نمیشه اما باید خوش بین بود و به رحمت خداوند دلگرم
به امید روزیکه هر دومون نینی هامونو تو بغلمون بگیریم.

ببخشید من زیادی صحبت کردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در ضمن خونریزی دلایل زیادی میتونه داشته باشه
من پیشنهاد میکنم فعلا زیر نظر همین خانوم دکتر باش چون نظر بدی نداده سونوی واژینال میتونه خیلی زود دلیل خونریزیتو مشخص کنه بعد اگر خواستی دکترت رو عوض کن راستی اگر منزلتون در محدوده غرب تهران هستش بیمارستان صارم در اکباتان هم خوبه.
2728
میشه در مورد امکانات بیمارستان بانک ملی برای زایمان طبیعی بیشتر راهنمایی کنید ... آخه محل کار من خیلی به این بیمارستان نزدیکه و مسیرش برای از خونه آمدن هم سر راسته.... من هم میتونم از بیمه اونجا استفاده کنم
سلام خواهر من تا حالا دو بار زایمان داشته.اولیشو پاستور نو بود که فوق العاده بیمارستان بدی بود.ولی دومی را بیمارستان بانک ملی.تحت نظر دکتر مقصودی که عالیه از هر نظر.ولی زمان زایمان متاسفانه مادر دکتر مقصودی فوت شد و دکتر احمد خانی سزارین را انجام داد که اونم دکتر خوبی بود.رسیدگی بخش زایمان از هر نظر بسیار خوبه.منم دکترم خانم مقصودی هست و انشاالله زایمان هم را بیمارستان بانک ملی میرم.
سلام خواهر من تا حالا دو بار زایمان داشته.اولیشو پاستور نو بود که فوق العاده بیمارستان بدی بود.ولی دومی را بیمارستان بانک ملی.تحت نظر دکتر مقصودی که عالیه از هر نظر.ولی زمان زایمان متاسفانه مادر دکتر مقصودی فوت شد و دکتر احمد خانی سزارین را انجام داد که اونم دکتر خوبی بود.رسیدگی بخش زایمان از هر نظر بسیار خوبه.منم دکترم خانم مقصودی هست و انشاالله زایمان هم را بیمارستان بانک ملی میرم.
2738
خانم برادر من بیمارستان بانک ملی زایمان داشت بیمارستان خوبیه ونسبت به بیمارستانهای دیگه خلوتره وتمیز ودکترای خوبی داره خوبه دکتر مسچی ومقصودی رو تعریفشون رو شنیدم همینطور بامداد
سونوی واژینال هم اصلا ترس نداره هیچ دردی هم نداره اصلا نگران نباش چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه اصلا درد نداره منم به خاطر سقط انجام دادم
البته من اول پیش دکتر مقصودی رفتم اما گفتن ایشون رییس بخش شدن و سرشون شلوغه ممکنه ب خوبی سوالات وجواب ندن یااونجور ک باید وقت نذارن بخاطر همین رفتم پیش خانم بامداد٫هرکس دکترش خانم مقصودی بوده یا خانم بامداد من و راهنمایی کنید لطفل تازه هفته ۱۱ هستم
2706