2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یکی از انگشترامو یردم عوض کنم چندما ه پیش خودم حدود سه سال پیش 680 خریدم برلیانه الان بردم میکه 500 شاخ درآوردم گفتم این همه گرون شده مال من ارزون شده گفت برلیان همینه راست گفته به نظر شما؟
سلام ضحی جون شما خوبید؟از خریدتون که ایشالا راضی بودین؟هر چی قسمت باشه همون میشه فکر کنم تا 1 ماهه دیگه پولت جوره جوره.چند تا از خانمها هم اینجا خواستن.فکر کنم باید مزایده بزارم چون خاطر خواه زیاد داره.
ممنون بهاره جان ...معلومه راضی ام خیلی دوسش دارم مخصوصا طرحشو :)
اینجا خاطر خواه زیاد هست اما از ته دل آرزو میکنم خونتونو بخرین و پولت از یه جا ی خوب جور شه که نخوای طلاهاتو بفروشی عزیزم :)
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2714
سیاره جون برلیان همینه من 6 سال پیش حلقه امو خریدم 250 تومن بعد حالا 5 ماه پیش میگفت 230!!! شاخ گوزن درآوردم عزیز...ههههههههههههه
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
مامان علیرضا کوچولو
ببخشید که اینجا براتون پیام میزارم چون من نمیدونم چرا ایمیلهایم به دست هیچکسی نمیرسه
اگر هنوز صندلی ماشین رو میخواهید بهم خبر بدید چون من ایمیل زدم جوابی از شما نیمومد از اون به بعد هم به هرکی ایمیل دادم نرسیده گفتم شاید به دست شما هم نرسیده
آسمان جان خیلی شرمنده من هیچی از شما نگرفتم همین الان که پستتون رو دیدم اسپم ها رو هم چک کردم نبود
عزیزم قرار بود بهم قیمت بدی من فکر کردم فروختی یا منصرف شدی می شه لطفا دوباره ایمیل بدی
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2706