2733
2734
دخترم دو روزه رفته تو پنج ماه و شیرخشکیه.هفته دیگه میبرم چکاب پیش دکترش
خواستم قبلش تجربیاتتونو در اختیارم بزارین بی زحمت😆 که از کِی شروع کردین غذای کمکی به نینی تون و چی دادین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از پنج ماه و نیم شروع کن.پنج روز اول لعاب برنج بده ،روز اول یک قاشق تا روز پنجم به پنج قاشق برسون...پنج روز دوم فرنی با شیرخشک بده مثل لعاب از یک قاشق شروع کن...پنج روز سوم هم سوپ ساده درست کن که اونم از یک قاشق تا پنج قاشق برسون...فرنی رو به این صورت که اب و ارد برنج رو بپز وقتی پخته شد شعله رو خاموش کن و شیرخشک رو بهش اضافه کن و هم بزن تا حالت فرنی بشه...سوپ رو هم دفعات اول یکبار سیب زمینی بریز ،یکبار هویچ وبدین صورت مخلفات رو داخل سوپ بیار...
2738
دکترش گفت بادومو رنده ریز یا آسیاب کن بذار 20 دقیقه بجوشه بعد از صافی رد کن آبشو با نشاسته و شکر مخلوط کن بذار رو گاز هم بزن نه خیلی شل شه نه خیلی سفت
همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  

بهترین کمکی برای شیر مادر  بر اساس تجربه من و کسان دیگه که اطلاع دارم شیر بز بدون بسته بندی و ارگانیک است چون برای وزنگیری و رشد نوزاد فوقالعاده مناسب است . در واقع شیر بز 96 درصد از پروتئین املاح و ویتامینهای شناخته شده در دنیا را دارد. وداری طبعی معتدل است و کسانی که فکر می کنند سرد است اشتباه می کنند. البته اگر با چیزی مثل نبات خورد شود یک تعادل بهتری برای بدن  نوزاد سالمند و یا هرکس دیگر ایجاد می کند . البته مسئله که هست باید از جای مطمئن و معتبر خریده شود که من مزرعه مروگل که مربوط به یک دکتر در شهریار است پیشنهاد می کنم با حضور مشتری شیر می توان خرید.