2737
2734
عنوان

دخترکم رو از دست دادم..

807 بازدید | 84 پست
رفتم سونوگرافی ۱۶ هفته بودم نبض نداشت ۴ روزه سرکلاژ کردم دارم دیوونه میشم سومین باره وقتی گفتن دختره بال درآوردم اسمش رو میخاستم جانان بگذارم براش کتاب میخوندم باهاش حرف میزدن شوهرم دایم بوسش میکرد و باهاش حرف میزد خدایا شکرت همین و بس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیز دلم نگران نباش دوباره باردار میشی .توکلت به خدا باشه .حتما اینبار بدون دردسر نی نیت میاد بغلت
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
2738
عزیزم خدا ب داد دلت برسه فقط بجه اتو نذر یکی از اماما کن ان شاءالله این دفعه خدا خودش نگه اش داره نمیدونم چی بهت بگم ک آروم بشی فقط خدا بهت آرامش بده گاهی اتفاقاتی توی زندگی میوفته ک فقط تنها کار ممکن رو ک اونم آروم شدنه خدا میتونه انجام بده قرآن بخون نماز بخون غسل صبر حضرت زینب کن عزیزم
خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖
خیلی متاسفم
این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2706