2733
2734
از ناهار تا الان گرسنه موندم. خودم بیرون نگفتم چیزی بگیره تا ببینم اصلا به روش میاره با یه زن شیرده اومده بیرون.. دیدم نه خودش خیلی کم غذاست. اصلا اهل شکم و خورد وخوراک نیست. فکر میکنه منم مثل خودشم
وقتی میریم بیرون میگم چیزی بگیر خودم ناراحت میشم انصافا میگیره وچیزی نمیگه ولی من دوس دارم شوهر آدم بدونه با یه خانوم میره بیرون تشنه گشنه نیاره خونه. به غرورم برمیخوره هی بگم آب بگیر فلان بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم شیر میدم هر موقع بیرون برم یه موز یا میوه با خودم میبرم یا لقمه میگیرم بعدشم اکثرا مردا نمیدونن یا اصلا حواسشون نیست خودتم که‌نگفتی زن شیر ده همیشه باید همراهش یه چیزی باشه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2738
منم مثل تو بودم البته یکى دوسال اول
هى منتظر موندم خودش بفهمه هى نفهمید هى منم دلخور شدم
الان دیگه بهش هرچى بخوام میگم اونم با کمال میل قبول میکنه
از مردا این توقع هاى بیجارو نباید داشت چون واقعا نمیفهمن این چیزارو همه چیزو باید بهشون گفت
2706