2410
2553
میخوام تجربیاتتونو بگید اینکه من یهو تصمیمم عوض شده مشکلی ایجادنمیشه؟بهترنبود باتجربه میرفتم طبیعی کم نمیارم؟
✍♍
چجوری پزشک قبول کرد بدون دلیل پزشکی سز بشین؟؟
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
به نظر من طبیعی خیلی بهتره سخته ولی خدا صبرو تحملشو میده من با چشای خودم تقلا کردن دخترمو برای بیرون اومدن دیدم حس نابیه اصلا تو سز نمیشه همچین حسی رو تجربه کرد
کور وه کوو هەنگی ده ڕندە و شانە ی هه نگوینە کچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من که تجربه ندارم فقط همینقد میدونم توی طبیعی زیر واژن تا مقعد دوتا بخیه میخوره توی سزارین 7 لایه داخلی بدن بریده میشه😐 دعا کن بتونم طبیعی زایمان کنم😢
پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2720
مینا اگه خودت کمک کنی سعی کنی بیشتر رو دردات تمرکز کنی و کمتر جیغ بزنی خیلی کم بخیه میخوری منکلا 6 7 تا بخیه خوردم یک نفر تو بیمارستان صدامو نشنید فقط دعا میکردمو به بدنیا اومدن بچه م فکر میکردم
کور وه کوو هەنگی ده ڕندە و شانە ی هه نگوینە کچ
2714
منم قصد دارم طبیعی زایمان کنم البته فعلا خخخ سی و پنج هفته هستم اقلا این چند روز رو ورزشهای بارداریو سرچ کن انجام بده و تکنیکای تنفس و اینا رو یاد بگیر
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
من‌قبلش ورزش ها و حرکات زایمان رو انجام ندادم.ینی وقتشو نداشتم. ولی خداروهزاررررر مرتبه شکر زایمان راحتی داشتم. بچه ها درست میگن به جای داد زدن باید صداتو قورت بدی و فقط ب فکر به دنیا اومدنش باشی
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
سمانه جون. بهت پیشنهاد میکنم واسه یه بار هم شده طبیعی زایمان کنی... یه حس فوق العاده و نابه.بعدش احساس غرور و خش حالی خاصی میاد تو وجودت
2706