2737
2734
حس پریود دارم.یه کوچولو همراه با حالت تهوع.احساس میکنم‌الانه پریود شم.نکنه زایمانم نزدیکه؟ آخرای هفته سی و هفتم

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم علائم زایمان رو داری
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
ولی زمانش مال امروز یا یک هفته دیگه نیست اینا اولاشه
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2738
اا؟؟؟ میگم‌نکنه زود زایمان کنم.اصلا آمادگی ندارم.پس الکیه همش؟؟؟ بچه خودشو بعضی وقتا یه طرف جمع میمنه ،فکر نمیکنم اینا انقباض باشه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علت قلمبه شدنش یه گوشه بخاطر فضای کمشه که جاش نمیشه و ربطی به زایمان نداره زایمان فقط با درد همراهه نه درد کم و خفیفا درد شدییییید