2737
2734
با سلام روز به خیر دوستان عزیز ما بارها گفتیم از ایجاد تاپیکهایی که باعث تشنج و حساسیت و جنگ روانی در فروم میشه دوری کنید . اما متاسفانه بعضی از کاربرا اصلا به این مسئله دقت ندارند موضوعاتی رو مطرح میکنند که بستری فراهم میشه برای دعوا و جنجال و غیبت تبادل نظر نی نی سایت محیطی هست تا کاربران بتونن با هم صحبت کنند و از سلیقه های هم با خبر بشن راهکارهای بهتر و کاربردی به هم پیشنهاد بدن یعنی واقعا تبادل نظر نی نی سایت اجتماع کوچی است برای اینکه کاربر لحظاتی بتونه بدونه دغدغه و تشنج در محیطی آرام و دوستانه با دوستانش گپ بزنه و از موضوعات مختلف صحبت کنه . دوستان عزیز فروم جایی نیست که کسی بخواد برای اینکه یک لحظه شاد باشه و خودش رو سرگرم کنه جوی ایجاد کنه که فقط خودش از اون لذت ببره و باعث بشه کاربران به هم توهین کنند و پشت سر هم انتقاد کنند من به کاربرانیکه این تاپیکها رو ایجاد می کنند شخصا تذکر میدم و اگر رعایت نکنند قطع دسترسی میشن لطفا از طرح تاپیکهایی با موضوعاتی که باعث دعوا و کینه کاربران نسبت به یکدیگر می شود دوری کنید با تشکر از توجه شما
سلام خانم تهرانی من میخاستم مسابقه خانه تکانی شرکت کنم ولی عکس ارسال نمیشه میگه ادرس نامعتبره چیکارکنم؟؟
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731
بله خانم تهرانی. اما کاش همون ص اول نرسیده تاپیک میترکید نه اینکه اسم کلی کاربر خوب برده بشه باعث دلخوری و تنش بشه بعد !! البته استارتر تاپیک دیشب فکر کنم یه مشکلی پیش اومد که نبود و واقعا هدفش ناراحتی دیگران نبود اما خب متایفانه دوستانی هستن که با هر بهانه ای سعی میکنن شخصیتشونو نشون بدن !
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
ممنون خانم تهرانی اما کاش به تاپیکای سرکاری هم بیشتر رسیدگی میشد. دیشب کاربری به اسم مینا همه رو سرکار گذاشت آخرم به همه توهین کرد
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
2738
خانم تهرانی عزیز خسته نباشین متاسفانه یه عده از کاربرای اینجا انگار باند تشکیل دادن و نمیدونم چطور میشه که تای ه تاپیک جنجالی میشه همشون ازونجا سر در میارن و پشت هم و رگباری دیگرونو به باد تمسخر و طعنه و متلک میگیرن البته انگشت شمارن اما توی اکثر تاپیکا جز تیکه پرونی و جوسازی کار دیگه ای ندارن
     قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
خانم تهرانی خواهشا به گزارش هایی که زده میشه رسیگی کنید علی الخصوص یه سری کاربرای بی فرهنگ نیمه شب که حضور نی نی یارعا کم میشه میان هر تایپیکی میزنن وبه کاربرای دیگه توهین میکنن
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
سلام خانم تهرانی لطفا به کاربرانی که مشاغل توهین میکنن اخطار بدین چند روز پیش دونفر اینجا شغل مقدس پرستاری رو مورد عنایت قرار دادن البته چند نفری هم پاسخشون رو دادن اما اگه شما بهشون تذکر بدین مطمئنا دیگه کارشون رو تکرار نمیکنن سپاس

من بلد نیستم و از طرفی دوست هم ندارم برای این دوستان گزارش بزنم اما همش در حال مسخره کردن دیگرون و خودنمایی هستن انگار همه باید مطابق میل اونها زندگی کنن و اگه اینطور نباشه مسخرش میکنن یا یه تاپیک با اینکه برای خیلیا جالبه اما این دوستان میریزن توش و مرتب میگن که نباید اینجور بحثا باشه انقدر با دیگرون بحث و جدل میکنن تا تاپیک تعطیل بشه
     قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
شادی پست ها : 686 عضویت:1395/12/1 1395/12/7 - 10:04 صبحگزارش پست نامناسب حذف پستویرایش پستقطع دسترسی کاربرلینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل خانم تهرانی کسیکه لینک پستشو توی پستهای بقیه بزاره حقش اینکه قطع دسترسی بشه؟یعنی جرمش اینقدر سنگینه؟؟؟؟ ______________________________________ بستگی داره چه لینکی رو کپی کنه . منظورتون تبلیغاتی هستش؟
اورانوس جان شما نظرت محترمه ولی فقط حرف من نیست
2706