2726
امشب انقدررررر بدجور عصبانی شدم که تمام تنم میلرزید.14 هفته ام.ممکنه نی نیم چیزیش بشه؟

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

خدانکنه..ولی بخاطر نی نیتم ک شده عصبانی نشو لطفا....
🎶🎑ت‍ـــَــح‍ـَــــم‍ـ‍ُّل ن‍َـــداره ن‍َـ‍ــب‍ــاشــی....دل‍ــــی ک‍ــِــه تــــ‍ــــو تـــَنــــــها خُـــــــ‍داشـــــــی..🎑🎶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بچه ها جونم تو رو خدا راس میگین؟یا فقط دارید دلداری میدید؟

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

خانومی هم ممنون برای جوابت و هم امضاتو دوس دارم.

نگران نباش بارداریه من تواضطراب وناراحتی سپری شدشکرخداپسرم الانتو6ماهشه
سلام خدای زیبای من .ممنون ازاینکه هم رحمتت روشامل حالم کردی وهم نعمتت رو.ولی منه حقیردربرابر این همه لطف توشرمگینم خدای خوب من به خاطرمشکلاتی که سره راهم هستن صبری بیش ازآن عطاکن خودت میدونی که دیگه خیلی دلم گرفته خداجون همیشه کنارم بمون وتنهام نذار دوست دارمّ
هدی جان خدا رو شکر که گلت سالمه و تو بغلت.ولی ناراحتی داریم تا ناراحتی. عصبانیتای من مثل الوات چاله میدونه:/

لعنت به استرس و شوهر بد

طوریت نمیشه من انقدر تو شرایط بدی بودم هر روز خودمو میزدم جیغ میزدم فکر میکردم بچم میمیره س ماه هرروز کتک کاری داشتم با خودم خدارو شکر سالمه
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
عصبانی ک شدی الانم با استرس میخوای خودتو اذیت کنی؟؟؟؟لطفا آروم باش مامانی..دس بذار رو شکمت یه آیه الکرسی بخون
🎶🎑ت‍ـــَــح‍ـَــــم‍ـ‍ُّل ن‍َـــداره ن‍َـ‍ــب‍ــاشــی....دل‍ــــی ک‍ــِــه تــــ‍ــــو تـــَنــــــها خُـــــــ‍داشـــــــی..🎑🎶
شهره جان خداروشکر که نینیت خوبه

ولی من هنوزم عاملان مشکلمو نبخشیدم هرگز یادم نمیره چ روزای سختیو داشتم ایشالا خدا مزدشونو بده
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2706