2726
عنوان

فوری فوری علائم سقط؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 560759 بازدید | 139 پست
سلام من هم تازه گی حاملگی پوچ داشتم بتا 265 بود و در هفته 8 جنین تشکیل نشده بود حتی دو بار آمپول زدیم اما نشد داروی سقط نوشتند برام 2 تا لخته اندازه سکه ازم بیرون اومد همین و قرمز بود و دیگر خون یا لخته نیومده یعنی ممکنه که که کامل سقط نشده باشه دفع نشده باشه باید برم سونوگرافی امیدوارم کار به بیمارستان نکشه که یکبار سال قبل تو 17 هفتگی کورتاژ شدم و من فیبروم بزرگ دارم برای من سخته نمی دونم علت حاملگی پوچ از فیبرومه یا مشکل کروموزونی ؟؟
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها تورو خدا زود جواب منو بدید الان داشتم ناهار درست میکردم که بطری دوغ رو تکون دادم بعدش که درش باز کردم صدای وحشتناکی داد و من کل تنم لرزید الان یکم درد دارم سمت تخمدونام و کمرم ممکنه خطری جنینم رو تهدید کنه
2728
سلام سالی جان اصلا نترس.بااین چیزا که بچه طوریش نمیشه.دوست من نزدیک بود تصادف کنن کلی ترسیده بود اما خدا رو شکر بچش سالمه سالمه ماشالله.کمی استراحت کنی دردت هم میفته.نفس عمیق بکش.
الهی و ربی من لی غیرک..................خدایا جز تو کی رو دارم؟ خداوند تواناست و همه چیز برای او ممکن و آسان است......
خواهر خودم اول یه سقط داشت سر بچه دومش خونریزی داشت میگفت لخته ازش دفع میشده اما آمپول زد و دخترش بزرگه و سالم و خانوم.اون با اون وضعش نترسید و آروم استراحت کرد و خوب شد.دیگه ترسیدن که برای هرکسی پیش میاد و خیلی ها هم ترسیدن و بچه های سالمی هم به دنیا آوردن
الهی و ربی من لی غیرک..................خدایا جز تو کی رو دارم؟ خداوند تواناست و همه چیز برای او ممکن و آسان است......
سلام تورو خدا یکی جواب منم بده.۹ روز از پریودم میگذره ۳روز پیش بیبی چک زدم خیلی کمرنگ بود ازمایش بتا دادم عددش ۲۱ شد حالا امروز ترشح سفید همراه لکه صورتی ازم خارج شده اینم بگم ک مسول ازمایشگاه گفت ۵روز دیگه ازمایشو تکرار کنم چون مشکوک ب بارداری بودم حالا ب نظرتون دارم پریود میشم و حامله نیستم؟تورو خدا کمکم کنید
سلام من اول ماه رمضان فهمیدم باردارم.اولین سونو را که انجام دادم قلب جنین دیده نشد. (سونوی واژینال ) دو هفته بعد هم سونو دادم بازهم فیتال پل دیده نشد.یک هفته بعدش لک بینی شروع شد و امروز خونریزی شدید همراه با درد شکمی و کمر داشتم.یک لخته خون هم خارج شد.نمیدونم سقط صورت گرفته یا نه؟ آخه هنوزم دل درد دارم.دکترم بهم گفته بود که حتما به خونریزی میفتی.ولی این چند روز تعطیلاته و من دسترسی به دکترم ندارم.یعنی تا وقتی دل درد دارم هنوز چیزی باقی مانده؟
سلام. من 1 سال و نیم هست که ازدواج کردم. ماه گذشته 28 خرداد پریود شدم. حدودا 14 روز بعد با همسرم نزدیکی داشتم چون از هم دور هستیم تنها نزدیکی من در این ماه بود. روز بعد از قرص لونژیل استفاده کردم. ولی 12 ساعت بعد واسه قرص بعدی یادم رفت و یکم دیر خوردم . 28 این ماه منتظر پریود بودم که دیدم فقط چند تا لکه قهوه ای دیدم. حدس زدم لانه گزینی باشه. بی بی چک استفاده کردم خط دوم خیلی کمرنگ بود. چند روز بعد آزمایش خون دادم دیدم باردار هستم. بتا 8053 یعنی هفته چهارم بود. به خاطر شرایط خودم و همسرم فعلا آمادگی بچه رو نداشتیم. واسه همین قرص سایتوتک مصرف کردم. 5 تا قرص که اولی رو نصف زیر زبونی نصف واژینال و 4 تای دیگه رو واژینال استفاده کردم. بعد قرص چهارم یکم خونریزی داشتم. در حد خیلی کم. چند دقیقه بعد یه تیکه خیلی کوچیک اندازه ناخون شصت از واژنم بیرون اومد. بعدش لکه بینی قهوه ای و صورتی رنگ داشتم. الان 48 ساعت گذشته از مصرف قرص و فقط خیلی خیلی کم لکه بینی قهوه ای رنگ دارم. کسی در این زمینه تجربه نداره که کمکم کنه ؟؟ فعلا دسترسی به پزشک و سونوگرافی ندارم
2706