2726
مرسی اگه جواب بدید
دوست جونا برام دعا کنید زایمان زودرس نشم . شده یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید 😢😙😙😙😙😙😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم الان 34هفته و دوروزم از اول این نوع تاپیکارو دنبال کردم دوهفته دیگه بگذره راحت میشم
ممکنه کسایی روکه باهاشون خندیدم رو یادم بره ولی کسایی روکه باهام گریه کردن رو هرگزفراموش نمیکنم.
سلام عزیزجان. چرا تهدید به زایمان زودرسی؟
آیا کسی گدای شهنشه شنیده است؟ این منصبی است که به ما هم رسیده است.... دست من و تو نیست اگر نوکرش شدیم خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.....
ولی اونجا که بودم خیلیا بودن نوزادشون زود اومدخ بود و سالم بود. حدا باید بخواد. من دیگه همه چیو سپردم به خودش
آیا کسی گدای شهنشه شنیده است؟ این منصبی است که به ما هم رسیده است.... دست من و تو نیست اگر نوکرش شدیم خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.....
منم دو هفته پیش 31 هفته بودم رفتم بیمارستان بدون هیچ علامتی معاینم کردن گفتن 4 سانت باز شدی . دیگه بستریم کردن و امپول رسیدن بچه رو زدن و. ... یه هفته بستری بودم ولی هیچ علامتی نداشتم مرخصم کردن و الان استراحت مطلقم. دو هفته گذشته فعلا. منم خیلی میترسم زود بیاد...
سرویکسم 26 هست و سرکلاژ نکردم دکتر بهم گفت به احتمال زیاد زایمان زودرس داری
دوست جونا برام دعا کنید زایمان زودرس نشم . شده یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید 😢😙😙😙😙😙😙😙
باز خوش به حالتون الان 33 هفته اید تقریبا خطر را گذروندید من تازه 27 هفته هستم
2706