2737
2739
عنوان

درد زایمان

14 بازدید | 11 پست
سلام خانوما... دیشب با یه درد شدید و حالت تهوع و استفراغ و لرز از خواب بیدار شدم،فهمیدم درد زایمانه شوهرمو بیدار کردم کلی کمرمو ماساژ داد ولی اصلا فرقی نکرد رفتم بیمارستان بعد معاینه که کلی هم جیغ زدم و شوهرمم فکر کرده بود زاییدم گفتن دهانه ی رحم یکم بازه و زوده بستری بشی و برو فردا روغن کرچک بخور و یکم کارای دیگه بکن هر وقت تحمل درد نداشتی بیا.الان هم درد خفیف پریودی دارم و میخوام شروع کنم کرچک خوردن.تورو خدا واسم دعا کنین زایمان راحتی داشته باشم و نی نیمو سالم بغل بگیرم من به دعاهای شما ایمان دارم... وحشت همه وجودمو گرفته ببخشید یکم زیاد شد
به قول شوهرم ما یه خونواده ی اشی    مشی هستیم.منو دخترمو باباش...  خدایا به عظمتت قسم همیشه خوش و سلامت و زیر سایه ی پدر مادر باشیم.آمین       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله به سلامتی زایمان کنی علاوه بر سوره انشقاق و روغن کرچک ، توی خونه هم همش راه برو . دوش اب گرم هم بگیر موقع دردهات تو رو خدا برای حاجت منم دعا کن سلامتی مامانم و کار و ازدواج داداشم
خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
2731
2738