2726
دقیقا یک سال پیش عروسی کردم 68کیلوبودم با قد174وسایزم38بود،10روز پیش خودمو وزن کردم 96.5بودم،تواین یک سال خودموخفه کردم،حالا رژیم گرفتم الان شدم90همین جوری میخوام ادامه بدم تابرسم به وزن اولم،10روز پیش که مانتو تن کردم سایزم 46 بود
فرحان یا ترانه ی مامان دوست دارم وقتی وارد زندگیمون بشی که منو پدرت بی صبرانه منتظر اومدنت باشیم،خداجونم مواظب نی نی آیندمون باش
منم 60 بودم دیروز وزن کردم 65 بودم دارم دق میکنم در عرض دو سه ماه پنج کیلو چاق شدم همه اش هم به خاطر این تنبلی تخمدان مزخرفه
خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
از این بدتر اینه که من شکمم تخته وکمرم باریک یعنی از بالا تنه مانتو40اندازم بود،همه چاقیم تو باسنم و ران پامه
فرحان یا ترانه ی مامان دوست دارم وقتی وارد زندگیمون بشی که منو پدرت بی صبرانه منتظر اومدنت باشیم،خداجونم مواظب نی نی آیندمون باش
شوهرم 186 وزنش90ولی خیلی خوبه اصلا چاق نیست پره هیکلش
2706