2726
بیایید تجربه تونم بگید منو از نگرانی بیرون بیارید
💮باورتون میشه با معجزه ای که خدا برام به وجود آورد تونستم به این هفته بارداری برسم....💮خدا جون مممنونم😘
من داشتم دکتر بهم لووتیروکسین داد، بعد از بارداریمم آزمایش دادم، دیگه نداشتم
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حتما قرصتو بخور، ناشتا، یعنی نیم ساعت قبل از صبحانه،،، نخوردنش خیلی برای جنین بده
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من تیروییدم 11 بود قرص خوردم حالا ک هفته هفده رفتم از شده 6همش نگرانم ک اثر نذاشته باشه سه ماه اول اخه شش شده بازم برای بارداری زیادت
💮باورتون میشه با معجزه ای که خدا برام به وجود آورد تونستم به این هفته بارداری برسم....💮خدا جون مممنونم😘
منم پرکاری داشتم تحت نظر بودم وخدارا شکر هیچ مشکلی برام پیش نیومد فقط ماه آخر بارداری دکترم بتامتازون برای ریه بچه رو زودتر تزریق کرد چون احتمال میداد که پسرم زودتر به دنیا بیاد وپسرم 36 هفته و5روز به دنیا اومد
توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
نه خداروشکر، من قرصمو میخوردم، اتفاقا این پسرم خیلی خیلی باهوشه
2706