2733
2734
عنوان

لعنت به من با این انتخابم😢

2701 بازدید | 375 پست
بچه ها حالم خیلی بده کمرم درد میکنه میزنه ب پام دردش. دیروز میخاستیم بریم خرید عید ، تو ماشین ک نشستم سر ی لیوان ی بار مصرف بحثمون شد با شوهرم.گفت بندازش بیرون گفتم خودت بنداز مگه نمیتونی؟ ینی انتظار داره من همه کارا انجام بدم.توراه گفت پدرسگ برای تو داریم میریم بیرون گفتم خودتی بیشعور ناراحتی نریم اصن نمیخا بریم.خودم میرم زد کنار گفت پیاده شو نمیریم منم گفتم چرا اینجوری میکنی خب گفت زورم زیاده...پیاده شدم تقریبا 4تا کوچه از خونمون فاصله گرفتیم من داشتم برمیگشتم خونه... رفت با ماشین دور زد امد دنبالم گف سوار شو ی فحش بدم داد بم... محلش ندادم... با ماشین محکم کوبید بهم 😢 باورتون میشه؟؟؟شوهرم با ماشین دنده عقب گرفت با سرعت زد بم پرتم کرد رو زمین...اینقد جیغ زدم امد از رو زمین بلندم کرد پرتم کرد تو ماشین گف سوار شو ببرمت دکتر رفتیم ی بیمارستان فوق داغون ک تو شهر ما بش میگن غسالخونه بس ک دکتراش بدن. بماند اونام گفتن هیچی نیست. امروز خیلی درد دارم... دلم شکسته نزدیک عید کمرمم درد میکنه. شوهرم تاحالا3 بار کتکم زده اینم اخریش... میخام جدا بشم...خیلی اذیتم میکنه.😢 اینم بگم زانوم دو روز درد میکرد با ضربه ای ک بش خورد بدتر شده
positive energy😚❤خداااااااااجووووووون شکررررررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
2706