2726
سلام دوستان. متاسفانه من پنج شنبه هفته پیش بچمو بخاطر نداشتن ضربان قلب در هفته نهم با قرص سقط کردم.که تا پریروز خونریزی داشتم، که سه شنبه و دوشنبه خونریزیم شدید بود،بعد رفتم دکتر گفت: برو سونو بعد گفت:احتمالا بقایاش مونده که هنوز نیفتاده!بهم سرم داد.و از دیروزه خونریزیم کلا قطع شده،بنظرتون کاملا سقط شد و تموم شد رفت؟ یا دوباره احتمالش هس هنوز مقداریش مونده باشه؟ درضمن از پنج شنبه س دارم قرص:داکسی کیم.مفنامیک اسید.متیل ارگونوین و زینک مصرف میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام. اگه چیزی مونده باشه با مصرف متیل ارگونوین لکه بینیت بیشتر میشه اما اگه چیزی نمونده باشه خونریزیو قطع میکنه. صبر کن تا بعد از پریود بعدت یه سونو بده ان شاالله که جیزی نمونده
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
باید سونو بدی من ی روز کامل بستری بودم بیمارستان خونریزی وحشتناک داشتم فک میکردم دفع شده دیگه گفتن ی تکه مونده بخاطر همون کورتاژ شدم.منم هفته نه فهمیدم که قلبش تشکیل نشده از پنج هفتگی رشد نکرده بود
گر نگهدار من آنست که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد....یا الله راضیم به رضای تو❤
کورتاژ هیچ دردی حس نمیکنی نگران نباش من الان باردارم خیالت راحت باشه ربطی به بارداری بعدیت نداره.ان شالله که چیزی نمونده باشه و نیازی به کورتاژ نباشه
گر نگهدار من آنست که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد....یا الله راضیم به رضای تو❤
2706