2737
2734
عنوان

نظر سنجی،،،،بانوان متاهل☺💕

82 بازدید | 24 پست
خانمهای متاهل عزیز سلام . گفتم متاهل چون میخام از تجربیاتتون بگید بنظر شما رفتار و اعمال یک خانوم چقدر روی همسرش اثر تربیتی داره ؟ حالا از هر لحاظ از نماز خوندن بگیرین تاااا یک رفتار ساده معمولی مثلا : همسر شما یک رفتار نادرستی داره . شما بدون اینکه سعی در اصلاح رفتار همسرت داشته باشی خودت اون عمل نادرست رو انحام نمیدی ، آیا همسرتون هم از شما یاد میگیره که اون عمل رو انجام نده ؟ یا مثلا :همسرتون نماز نمیخونه ، شما بدون اینکه اون رو وادار به نماز بکنین ،خودتون مرتب نمازهاتون رو میخونید و یا مثلا : همسرتون بد دهن بوده اما بعد ازدواج با شما و دیدن رفتار شما این عادتشو ترک کرده همه اینها مثال بود . نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه . کلا در هرررر زمینه ای همسرتون چقدر از شما یاد میگیره ؟چقدر رفتار یک زن روی اخلاق و رفتار و کردار همسرش موثره ؟ هم اثر بد هم اثر خوب این سوال رو به این دلیل پرسیدم که خیلی شنیدم رفتار مادر بیشتر از رفتار پدر رو بچه موثره . الان میخوام ببینم آیا رفتار خانوما روی همسرشون هم انقدر موثره ؟ بنده خودم مجردم منتظرم تا از تجربیات شما استفاده کنم . خیلی ممنون از راهنمایی و پاسختون😊🌹
❤ السلام علیک یا ابا عبدالله ❤ میشه لطفا برای سلامتی مامانم یک صلوات بفرستید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی ممنونم حاج بادوم عزیز ان شاالله تن شما و خانوادتون هم در پناه خدا همیشه سلامت باشه و همیشه شاد باشید☺
2738
خییییلی تاثیر نداره ولی بی تاثیر هم نیست...کلا ما زنا بعد هزدواج انعطاف پذیری بیشتری داریم و راجت تر تغییر میکنیم ولی مردا سخت تغییر میکنن. من 7 ساله عروسی کردم.

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

نماز مثال بود ها . کلا میگم . از لحاظ مذهبی نه صرفا . کلااااا چقدر رفتار و منش یک خانوم رو همسرش موثره
من وشوهرم تصمیم گرفتیم دوتامون نماز بخونم مرتب. اما هردو کوتاهی میکنیم
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
کاملا قبولش ندارم چون ما یه ساله عقدیم منم سر وقت نمازمو میخونم اما رو شوهرم تاثیر نداشته فقط گفته خونه خودمون که رفتیم میخونم😐 ولی در اطرافم دیدم بعضی خانوما کلن مردشونو از این رو به اون رو کردن....اون دیگه بستگی به سیاست داره...
اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
نماز خوندن یا نخوندن، یک چیز کاملا شخصیه و اصلا نباید توسط شریک زندگی، مورد بازخواست قرار بگیره؛ ولی در بقیه موارد با تشویق کردن و بازخورد مثبت، میشه عادتی رو در همسر به وجود آورد به صورتیکه حتی در صورت ناقص و بد انجام دادن کار هم مورد تشویق قرار بگیره؛
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706