2703
2553
عنوان

دو دخترون

47 بازدید | 20 پست
سلام دوستان بعد 5 سال خدا بهم یه بهم یه بچه دیگه داد و دکتر گفت دختره بازم خیلی خوشحالم که دخترم از تنهایی در میاد و خواهر داره. اما حقیقتش میترسم به مادر شوهرم بگم اخه خیلی پسریع. سر دختر اولمم کلی چیز گفت. حالا هم که دختر خودش پسر دار شده که ... نمی دونم چطور بگم. یه کمی حساس شدم تو بارداری. اصلا دوست ندارم کسی باعث ناراحتیم شه. می دونمم صلاحم اینه و راضی هستم. اما چکار کنم خاطرات دختر اولم میاد جلو چشمم میترسم میگم نکنه بگه بیچاره پسرم. یا همش پسر پسر کنه جلوم ناراحت شم. من همه فکرم درگیر سالم بودن فرزندمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که سه تا دختر اوردم فداشون شم کلی هم حرف خوردم سرّ سومی و دومی
واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2720
2714
بستگی به رفتار خودت داره اگه محکم باشی هیچ کس جرائت نداره خرف بزنه
من سه تا دختر دارم از اول هم جوری برثورد کردم.که هیچکس اجازه اظهار نظر نداشت فقط یه بار دختر عمه شوهرم یه چیزی گفت که جوابش رو کوبوندم تو صورتش
یه جعبه شیرینی بگیر برو خونه مادرشوهرت با افتخار بگو یه گلدختر دیگه دارم اگه.خودت شل باشی احازه حرف مفت زدن به دیگران رو میدی
سلام پری جان منم دو تا دختر دارم و یه پسر. دوتای اولی دخمل.و کاملا درکت می کنم.قربونشون بشم.اصلا حساسیت نشون نده.خیلی عادی اگر پرسیدند بگو دختره.خیلی عادی.و اگر حرفی زدن محکم جواب بده
خدایا به من آن ده که آن به.شکر
2706