2737
2734
بچه ها این تاپیکو زدم واسه اینکه خریدای نی نی هامونو بزاریم تا هم به اونایی که مثل من تازه نی نی دار شدن و تو خرید لباس نی نی تازه کار هستن کمک کنیم هم اینکه از دیدن این لباسا لذت ببریم و هم اینکه نی نی های خوشکل مچکل رو ببریم مهمونی عید....... عکس لباسای نی نی ها رو و هر چیزی که واسشون خریدیمو بزاریم........اصلا چیا بخریم براشون بهتره و خوشکل تر؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا از اینکه معجزه خودتو دوباره نشونمون دادی ممنونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من امروز میخوام برم خرید لباس مهمونی واسه پسر 4سالم. خودش میگه شلوار سفید میخوام.به نظرتون شلوار سفید وشونیز لیمویی بخرم براش.یا شلوار حین لی تیره. دیروز فروشنده میگفت لی تیره مده امسال
2738
من این مدل سارافون گرفتم...جوراب شلواری صورتی.....حالا چجوری و با چه زیر سارافونی و چه چیزای دیگه ست کنم نمیدونم...میخام یه مدل لباس دیگه هم بخرم.....ولی نمیدونم چی؟راستی واسه هوای سرد سرشونو چی بزاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون سرهمی کلفت نیازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من این مدل سارافون گرفتم...جوراب شلواری صورتی.....حالا چجوری و با چه زیر سارافونی و چه چیزای دیگه ست کنم نمیدونم...میخام یه مدل لباس دیگه هم بخرم.....ولی نمیدونم چی؟راستی واسه هوای سرد سرشونو چی بزاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون سرهمی کلفت نیازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706