2733
2739
دو هفته دیگه عروسی دعوتیم از هفته سوم که فهمیدم باردارم دیگه رنگ نکردم موهام افتضاحه لطفا تجربیاتتونو بگید
خداجونم فرشته کوچولوی منم در پناه خودت حفظ کن😍😍😍💖💖
میتونی کلاه گیس بذاری دختر دایی من گذاشت روی کلاه گیس هم شینیون کرد هیچ کس متوجه نشد
دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از هفته 13 میتونی رنگ بدون امونیاک استفاده کنی. ولی کوتاه مدت بزار بمونه نهایتا 20 دقیقه فقط سفیدیهات رو بپوشونه کافیه. رنگ اورال گارنیر بدون امونیاک داره
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
سنبل جون اصلا خودتو ناراحت نکن میری یه پوستیژ خوشکل موشکل میخری میزاری سر مبارکت تشریف میبری عروسی به همین سادگی منم همین کارو میکردم اینقدرم ناز میشی ولی سعی کن اندازه موهای خودت برداری و رنگای طبیعی خوشکل
2738
رنگ بدون آمونیاک اصلا ضرر نداره
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
از سه ماه اول ب بعد ایرادی نداره. من خودم تو هشت ماهم. چندباره موهامو رنگ کردم. دکترم گف ضرری نداره برا بچه
گاهی دلــــــم میخواد وقتی بغـــــــض میکنم خـــــــدا از آسمون بیاد پایین اشکامــــــو پاک کنه و دستمو بگیره و بگه آدمـــا اذیتت میکنن؟!؟ بیــــــا بریـــــــــم . . . . . .
تازه من دکلره هم کردم. شما ک فقط میخای رنگ بزاری واس رفتن سفیدیا
گاهی دلــــــم میخواد وقتی بغـــــــض میکنم خـــــــدا از آسمون بیاد پایین اشکامــــــو پاک کنه و دستمو بگیره و بگه آدمـــا اذیتت میکنن؟!؟ بیــــــا بریـــــــــم . . . . . .
ن حنا اگ بزاره سرش دیگ خوب رنگ روشن نمیگیره بعدا
2706