2726
بچه ها شما چجوری نی نی هاتونو سرگرم میکنین وقتی بیدارن؟ ؟ دختر من چهل روزشه یا خوابه یه وقتی بیداره باید تو ننو تکونش بدم یا بغلش کنم یا چند دقیقه هم با صدای سشوار آروم نگهش دارم ولی بعد از پنج دقیقه صداش درمیاد غر میزنه و گریه میکنه چجوری سرگرمش کنم به کارام برسم یکم؟ ؟؟
نگران فردا نباش خدا از قبل، آنجاست. ..
دلش که درد میکنه فاطمه ولی وقتایی هم که دلش درد نمیکنه زود حوصله اش سرمیره صداش درمیاد الان خوابوندمش رو تخت با صدای سشوار آرومش کردم با صدای آهنگ و اینا آروم نمیشه گهواره ندارم تخت ننویی داره اونم باید تکونش بدم ثابت باشه باز صداش درمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه تا 6 ماه زیاد میخوابه وقتی خوابه باید کاراتو انجام بدی یه سری از کارایی که میتونی تو بغل بگیری و انجام بدی رو تو بیداری انجام بده باید صبر کنی تا بزرگتر شه بتونه با اسباب بازی بازی کنه الان خیلی کوچیکه
پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2728
ما نی نی کهنه داریم نیایم تو
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
بچه منم همینه یا باید بخوره یا غر میزنه منم بهش زیاد شیر نمیدم ک چاق نشه همش در حال غر زدنه داغونم کرده!!!!
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
مامان امیر علی و استارتر تو موبایلتون اپلیکشین sleepbaby بریزید همه این صداهارو داره از بازار یا اپ اپ استور بگیرید کلی صدای سشوار و جارو و از اینا توشه
خب دل درده که با ننو آروم میشه.خودت رازیانه اگه خونریزی نداری دم بده بخور با زیره هم برا دل دردش خوبه هم خواب آوره.اگه دختره رازیانه رو میتونی به خودشم بدی اندازه یه قاشق مربا خوری.زیره سبز هم کلا میتونی بهش بدی
میشه واسه صاحب خونه شدنم یه صلوات بفرستین؟😊😙🏡
مینا مشکل کارام نیست مشکل اینه که باید بغلش کنم آروم شه یا تکونش بدم یا سشوار بذارم هرکدوم هم پنج شیش دقیقه آروم نگهش میداره
من قبلن ها کلاس خصوصی داشتم همش دیر از خونه در می اومدم و دیر میرسیدم الان زود در میام کنار خیابون وامیستم ب چت و نینیسایت و تل گرام اینقد ک نینی غر میزنه کلن ب کار بیرون علاقمند شدم!!!!
2706