2733
2734
همش میگم پوست ماهی مثل پوست ماره مثل اینه که داری مار میخوری.این ذهنیت مسخره باعث شده نتونم ماهی بخورم با اینکه هیچ وقت پوستشم نمیخورم ولی باز همش این حس و فکر مسخره نمیزاره از خوردن گوشتش لذت ببرم چیکار کنم؟ جنس پوستشون یکیه یا من اشتباه میکنم؟ واای میدونم خیلی فکر مضخرفیه ولی مغز آدم هر فکری توش میادو میره
@raazi_naaraazi يه پيج مفيد براي همه
نه مث همه نخور
👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که خوبه مامان من یه سری قزل گرفت گفت اینا نر هستن میگن نرش خوشمزه تره اصلا نتونستم لب بزنم حالا همه مرغا خروسنا نمیدونم چرا
     قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2728
قطع پوست مار خشک تر و خشن تر از پوست ماهی هس،چون مار رو زمین خشک میخزه ولی ماهی تو آب شنا میکنه ولی نمیدونم از چه جهت میگی شبیه هستن،شاید بخاطر فلسهاش
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
2738
پوست ماهی رو که هیچکس نمیخوره مامانم با پوست سرخ میکنه و حین سرخ شدن پوستش که ول کرد خودشو جداش میکنه و باز بدون پوست هم سرخش میکنه
ولی من هر وقت میرم ماهی بخرم فقط فیله میگیرم معمولا هم فیله حلوا سیاه یا شیر میخرم تو بسته بندی های منجمد هم فقط سالمون میخرم که خب اونم فیله اس در واقع پوست ماهی رو اصلا نمیبینم
توام میتونی عین من خرید کنی
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
🐟🐠🐬🐋🐡🐳غذای بسیار خوشمزه ای هست سعی کن بخوری پوست 🐠🐟با پوست 🐍🐉بسیار فرق داره پولکاش نازکتره قبل از پخت پولکهای ضخیم 🐟🐠ماهی گرفته میشه ولی 🐍پولکاش خیلی ضخیمه ...و بزرگ قابل مقایسه نیستن اصلا
الحمدلله رب العالمین ...
2706