2737
2734
عنوان

کدورت

82 بازدید | 15 پست
سلام 40 روز پیش مادربزرگم فوت کرد سر اینکه مادربزرگم دو سال پیش با بابامینا زندگی میکردن بعد بابام گفت یه مراسم یادبود خونه ی خودم میگیرم که اونا راضی نبودن و ما هم گرفتیم اینم بگم کلا عمو دختر عمو زنمو همه نسبت به ما سرد شدن و اصلا تو مراسم محلم نمیزاشتن حتی به من حالا 40 مادربزرگم تموم شده اول بپرسم امسال عید دیدنی باید خونه ی همه بریم؟خودمو داداشمو میگم؟ با توجه به اینکه میگن طرف مثلا عید نداره یکی هم این که با اینهمه کدورتو کم محلی من بازم برم خونشون عید دیدنی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب بابات میخاسته یادبود بگیره به اونا ربطی نداشت بنظرم ببین پدرمادرت چی میگن
تن سالم+دل خوش+پول حلال و کافی.... عاشق اینا هستم😊 خداجون منو از عشقام دور نکن.. آرزوی من و همسرمم ک میدونی👶
اگه اونا میرن شمام برین پشت هم باشین نگن اینا هرکدوم یه ساز میزنن
میرین باهم برین بهتره حرفم کمتر
تن سالم+دل خوش+پول حلال و کافی.... عاشق اینا هستم😊 خداجون منو از عشقام دور نکن.. آرزوی من و همسرمم ک میدونی👶
2738
آخه پرستو تو اینجور دعواها فردا میبینی آشتی میکنن بعد اونوقت منی که کاری به هیچ کس نداشتم و فقط تبعیت کردم از بابام بد میشم.الان داداشم دعوا کرده فردا میبینی همچین جون جونی میشن بعد اونوقت من ضایع میشم و بده
مگه یادبود گرفتن کار بدیه که ازتون دلخورشدن؟
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
بستنی موقع نگه داری مادربزرگم عموم که بزرگتره حاضر نشد نگهش داره ولی وقتی مرد گفت مراسم خونه ی ما باید باشه اونم فقط برای تو چشم بودن که ما هم خیلی ناراحتیم که مادربزرگ مرده برا همین حرصشون دراومد حتی اون روز که مراسم گرفتیم اونا به بهونه اینکه ختم انعام گرفتن نیومدن
طفلکی مادربزرگت
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
خدارحمتش کنه ولی بعد مرگش هم از کدورت بچه هاش آگاهه وناراحت میشه.کاش برادرا با هم اشتی کنن حداقل
2706