2733
2734
عنوان

آخه این چه کاریه؟؟؟

6 بازدید | 28 پست
دخترم چند روزه یادگرفته توی شیشه اش براش آب یا چایی یا آب میوه میریزم شیشه شو بر عکس می‌کنه به گل های فرش میده تا اونا بخورن همه جارو کثیف کرده من با این بچه چیکار کنم؟؟؟
افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب این طبیعیه یه مرحله از رشد کودکانه همشون اینکارو میکنن
با حسرت گذشته و ترس از آینده حال خود را خراب نکنید.امشب غم دیروز و پریروز و فلان سال و فلان مال که برباد هوا رفت مخور بخداحسرت دیروز عذاب است
2738
تو شیشه نریزید اصلا زیاد درست نیست، تو لیوان پلاستیکی دسته دار بریز جلوی خودت بخوره و بهت بده. من با پسرم این کارو میکردم هیچ وقت تو شیشه بهش چیزی ندادم فقط لیوان بعد از خوردن هم سریع ازش میگرفتم
عیب نداره گلم.... حرص نخور.... این نیز بگذرد حال کن با شیطنتهای بچه ات مامان رئیس موشه ، من به بچه ام تو لیوان دسته دارم میدم، باز میریزه رو فرش میگه: به به یعنی به فرشه میگه بخور... خوشمزه اس
فرشاتو بشور،موقتا یه روفرشى پهن کن سعى کن همزمان که میخوره یه عروسک بدى دستش تا به جاى گلاى فرشت عروسکو نوشیدنى بده از طرف من یه ماچ گنده کنش
لطفا اگر نظرتون مخالف نظر منه و میخواید بحث کنید ریپلای نکنید 💓 
2706