2733
2739
عنوان

بچه ها به همفکریتون نیاز دارم

55 بازدید | 9 پست
یه دوست دارم که چند ساله با هم دوستیم و دختر خیلی خوبیه بچه هامون هم از مهد کودک تا الان که کلاس چهارم هستن با هم همکلاسن و خیلی با هم جورن طوریکه تو مدرسه به دوقلوها معروفن حالا چند وقته که پسرم همش میاد میگه امیر وسایل منو برمیداره وقتی هم بهش میگم مثلا این پاک کن مال منه میگه نه مال خودمه خلاصه هرروز میاد میگه امیر خودکارمو برداشت پاک کنمو برداشت و ... بعدم میگه زنگ تفزیح آخر از همه از کلاس میاد بیرون خلاصه این موضوع شدیدا پسر منو عصبی کرده جوریکه میگه باید مدرسه منو عوض کنی با اینکه مدرسشو خیلی دوست داره و همش میگه باید به مامانش بگی، بنظرتون چجوری به مانانش بگم که ناراحت نشه ، هرروز که پسرم از مدرسه میاد میگه گفتی به مامانش؟ خلاصه اعصابمو خورد کرده
همه اینایی رو که تعریف کردین رو با مدیر مدرسه مطرح کن و به مامان امیر هم هیچی نگین اینطوری دوستستون خراب نمیشه و امیر هم متوجه حرکتش میشه و از مدیر هم بخواین کاملا محرمانه بمونه.
چرا شما به مامانش بگین؟ خودش مشکلشو حل کنه اگه وسیله اش رو واقعا میخواد با جدیت ازش پس بگیره دوس داره زودتر بره بیرون خب بره لزومی نداره منتظر اون بمونه حتی میتونه جاشو عوض کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من بودم با زبون مهربونی به دوستم میگفتم.به خودش بگی بهتره تا به مدیر وناظم.فعلا ابروش رو حفظ کنید بهتره
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738
به نظر من هم باید بهش یاد بدید خودش بتونه حقش رو بگیره و با دوستانش حد و مرز داشته باشه.

شما خودتون هم اگر کسی حقتون رو بگیره راحت می گذرید یا حقتون رو می گیرید ؟ برای آدم ها حد و مرز میذارید که هر کس حد و حدود خودش رو بدونه یا نه ؟
یا رَب نظر تو برنگردد ...