2733
2734
عنوان

سوپ شیر کی خوشمزه میشه؟

384 بازدید | 14 پست
من اصلن بلد نیستم. سوپام مزه‌ی شیربرنج میگیره. اخرش همه توش شکر میریزن ⁦⁦:-[⁩
زندگی بافتن یک قالیست 💗نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی 💗نقشه را اوست که تعیین کرده 💗تو در این بین فقط میبافی 💗نقشه را خوب ببین💗نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند💗
کمک لطفن
زندگی بافتن یک قالیست 💗نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی 💗نقشه را اوست که تعیین کرده 💗تو در این بین فقط میبافی 💗نقشه را خوب ببین💗نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ قربون دستت دستور بدی ممنونت میشم
2728
هویج رو ریز خورد کن و همچنین کمی هم رنده کن اما اونم رنده ریز'جوپرک رو با هویج و مرغ بزار بپزه بعد از نیم ساعت چون جو زود میپزه قارچ هاتو خورد کن بریز توش موقع پختن اولیه اب نصف قابلمه باشه حالا که قارچها رو ریختی شیر پر چرب اگه نبود کم چرب بریزد توش بزار یه نیم ساعت دیگه بپزه وقت مواظب باش هم سر نره هم ته نگیره اخر سرم من یه خامه صبحانه کوچیک قشنگ هم میزنم تا شل بشه می‌ریزم تو سوپم اگه خامه نداشتی دو قاشق ارد سفیدو با نصف لیوان ارد مخلوط کن بریز تو سوپت مطمئن باش خیلی خوشمزه میشه'
و خدایی که همین نزدیکیست'
فدات شی شی درست میکنم ببینم چجوری میشه
2738
قاشق ارد سفیدو با نصف لیوان ارد مخلوط کن بریز تو سوپت مطمئن باش خیلی خوشمزه میشه' دوتا قاشق ارد با نصف لیوان شیر منظورته؟
من مرغ رو با زردچوبه و پیازآبپز میکنم بعد ریش ریش میکنم. پیاز رنده میکنم. ته قابلمه روغن میریزم پیازو با مرغ و جو پرک میریزم تو قابلمه و هویج هم خردمیکنم میریزم داخلش و پر آب میکنم بعد یک سوم ابش ک تبخیر شد شیر رو بهش اضافه میکنم و نمک هم میزنم. اخرسر ک پخت یکم جعفری واسه عطرش میریزم

زندگی منی تو  

مرسی الینا
من جو رو همراه یه خرده برنج می ذارم فقط با آب بپزه و حسابی له شه و لعاب بندازه. برنج خیلی به لعابش کمک می کنه. بعد مرغ رو با پیاز و دارچین و هویج و کرفس و آبلیمو می پزم. مرغ که پخت، تمیز و خردش می کنم. بهتره ریش ریش نکنید تا مزه ش معلوم باشه. حوصله داشته باشم، پیاز داغ درست می کنم، اگرم نه، سیر و پیاز رو همین جوری می ندازم تو سوپ تا پخته شن. بعد سیر و پیاز و یه کاسه از جو رو با گوشتکوب برقی له می کنم و دوباره به سوپ اضافه می کنم. اینم خیلی به لعاب دار شدنش کمک می کنه دیگه هر چی دوس داری مثل قارچ، هویج، ذرت، یا نخودفرنگی همراه مرغ و شیر و کمی روغن و نمک و فلفل سیاه به سوپ اصافه می کنی و می ذاری جا بیفته و سبزیجاتت پخته شه. نکات :) نه خیلی آبکی و نه خیلی سفت باشه. اول پیاز داغ یا روغن یا مرغو با جو نپز چون نمی ذاره خوب له شه موقع نوش جون کردن هم آبلیموی تازه بریزید که عاااالی میشه
2706