2733
2734
سلام به همگی به نظرتون بهترین دکتر زنان کرج برای بارداری و زایمان که خوش اخلاق و منصف باشه کیه؟ بهترین بیمارستان کجاست؟ کسری؟ مریم؟ تخت جمشید؟
دکتر زنوزی خیلی خوش اخلاق و با دانش بالا تشخیص عالی فقط مشکلش اینه که مطب نداره دوروز در هفته تو کلینیک مهر و خیلی شلوغ میشه و علافی زیاد داره
هوایِ زمین آلوده شده نظرت چیست به مریخ سفر کنیم ؟ من مشتریِ #تُ باشم تو ماهِ #من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
به نظر منم بیمارستان مریم عالیه بجه ها دکتری رو میشناسید تو بیمارستان مریم سزارین انجام بده زنوزی فقط کسراست... هدایتی هم همینطور یه دکتر منصف میخوام با بیمارستان مریم کار کنه
عزیز من تو تخت جمشید زایمان طبیعی کردم واقعا عالی بود و هیچ کس رو الکی سزارین نمیکنند خیلی هم ماما باهام همکاری کرد،توپ داد برای نشستن روش و باز شدن دهانه رحم،ورزش میکرد باهام ،تکنیک های تنفسی رو یاد میداد،همش خرما و چیزای شیرین توی دهانم میزاشت خیلی خوب بود منم تحقیق زیاد کردم ولی رفتم تخت جمشید مریم شنیدم نوزتد رو به بهونهوهای الکی نگه میدارن و روش عیب میزارن تا پول زیاد بگیرن
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
تازه من زایمان اولم تهران بود
ولی تو تخت جمشید برای زایمان دوم خیلی خوب و با دقت بخیه شدم که واقعا ازشون مننونم
دکترمم دکتر عاطفه ضیایی که مطبش چند قدمی بیمارستان تو میدان مهرانه
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
سلام دوستان ، من دکترم تفضلی ، هیچ دکتری نمیشناختم ولی الان از دکترم راضی هستم و همه بیمارستانها هم هستش

آرزو کن،گوش های خدا پر است از آرزو،و دست هایش پر از معجزه،شاید بزرگترین آرزوی تو،کوچکترین معجزه ی خدا باشد، خدایا معجزه ات را میخواهم ... 

2706