2737
2734
عنوان

کلییییید مرد!!!

2820 بازدید | 141 پست
امروز به توصیه یکی از دوستان نی نی سایتی سخنرانی دکتر حبشی رو گوش کردم، واااای از صبح اعصابم خورده میخوام گریه کنم، چقد با بی دقتی و غرورم گند زدم به همه چی :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو کلاس قبل از عقد بهمون گفته بودن گوش کنید منم همون موقع گوش دادم به نظرم یه خورده شلوغش کرده .
خوشبختی حالت عادی زندگی منه.... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1570087 تاپیک سفره آرائی و تزیین غذا تشریف بیارید💞😋
ببین مثلا اینکه ذوق همسرتونو کور نکنید، اگر زیاد خرید کردهغر نزنید وای این همه میوه رو مثلا من چکار کنم، به جاش کلی تشکر کنید، بگید به خانوادتم بده، یا به همسایه مثلا
2738
من اصلا از خودم ذوق نشون نمیدم، مثلا برای یه کادو فقط میگم وای مرسی، اما دکتر حبشی میگفت اون حس تامین شدنتون رو خیلی بروز بدین که باعث میشه مرد چند برابر براتون کار انحام بده
منم گوشش دادم. خیلی علامند شدم. تا حدی هم رعایت میکنم و نتیجه هم گرفتم
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
2706