2737
2734
چه مارکی گرفتین و از کجا گرفتین و به چه قیمتی.. تجربتون میگه بچه ها از چه اندازه و طرح و رنگی خوششون میاد. برا بچه 2 سال و نیمه خوبه؟

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
تجربه به من میگه بچه ها وقتی خودمون یه چادر براشون درست میکنیم بیشتر ذوق میکنن. من با یه تیکه ملحفه گاهی براش درست میکنم. تازه خودشم مشارکت میکنه. کلا خیلی حال میده اینطوری به نظرم
قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای پسرم کوچیک بود گرفتم ابی با طرحای عروسکی میرفت توی چادر شروع میکرد به دویدن چادرروباخودش این طرف واونطرف میکشید از هم میپاشید برای تولد بچه های اطرافم هم چندتا خریدم بچه ها دوست دارن مخصوصا دختربچه ها
2731
asal naz منمن با چادر نماز براش درست میکنم خیلی دوست داره اما راستش خیلی سخته هر بار که درست میکنم وچادر هم به زمین میماله کثیف میشه گفتم حالا که دوست داره یه چادر بازی براش بگیرم بازی کنه.

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
2738
ممنونم پژواک جون اون مدل خیمه ای رو دیدم تو نت خیلی گرون بودن البته اما خودمم خوشم اومد. چرا میگی اونا بهترن؟ به خاطر بزرگ بودن فضای داخلیش میگی؟ اون مستطلیا مثل کلبن خوب نیستن؟

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
http://www.tehran-intex.com/product/1396/%DA%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%84-%D8%A8%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C اینم قشنگه نه؟ بچه ها همه چادرا به غیر از پارچه جنسشون شمع برزندت هست؟

خدایااااااااااا شکرت
همه در محضر توییم.
من دخترم چادر بازی صورتی با نقش عروسکی داره خیلی ازش اسافاده نمی کنه و به قول یکی از دوستان مدام با خودش این ور و انور می بره خیلی دوستش نداره ولی به شدت عاشق ساختن خونه با چادر هستش و منم مجبور می کنه که براش بسازم به نظرم اینجوری حس چادر بازی خیلی بیشتره اونا زیاد جالب نیستن.
2706