2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من تحت نظر دکتر کسراییان دکتر ذوالقدر دکتر صولتی بودم سه بار سقط داشتم و از نادونی دکتر خیلی ضربه خوردم میخوام خیلی با دقت انتخاب کنم . دوبار توی 26 هفته سقط داشتم یه بار 7 هفته
2738
رباطی که عالیه ولی خیلیییی مسافرت میره چون داره فوق تخصص کنسر زنان میگیره از خارج ،ولی قاسم خانی شنیدم که خوبه و مراقبه ولی تاکید شدید روی طبیعی زایمان کردن داره
دکتر کاملیا حمیری خوبه خواهر من سر نی نی اولش دو بار سقط داشت رفت پیش این و خداوشکر نی نی سالم دنیا اومد . تو بیمارستان مادر و کودک هست .
خوشبختی حالت عادی زندگی منه.... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1570087 تاپیک سفره آرائی و تزیین غذا تشریف بیارید💞😋
متاسفم عزیزم چیزی نمیدونم
میشه یه صلوات واسه حاجت روا شدنم بفرستید ❤ اجرتون با حضرت فاطمه زهرا(س) ❤ ◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇💕 در پیشگـاه خـداے مـن هیچ آرزویـے محـال نیست💕
2706