2733
2734
سلام میخوام بدونم چه روزا و ساعتایی هست و اگر بدون نوبت برم اورژانسی منشیش راه میاد یا نه؟
آیا کسی گدای شهنشه شنیده است؟ این منصبی است که به ما هم رسیده است.... دست من و تو نیست اگر نوکرش شدیم خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همسر رو هم راه میده تو مطب؟ سونو هم داره؟
آیا کسی گدای شهنشه شنیده است؟ این منصبی است که به ما هم رسیده است.... دست من و تو نیست اگر نوکرش شدیم خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.....
2738
اتاق انتظارم نمیزاره همسر بیاد ؟
شما مریضشونید؟ من درمونگاه نجمیه پیششون میرفتم .میخوام ببینم یبار برم مطب بهم نامه میده برا زایمان؟
پروندم دستمه. اصلا نشده تا حالا بزارن همسر بره تو؟
بعد سونو مطب انجام میده هزینه جدا میگیره؟

سلام من عضو سایت شدم ک همینو بگم فقط ک کسی دیگه مثل من ضربه نخوره ازین خانم. ایشون هفته های اول بارداری ازمایش خون منو دید ولیمتوجه تیرویید و قند بسیار بالای من نشد و همه میدونین ک چققققدر قند و ترویید  توبارداری و سلامت مادر و جنین تاثیر داره و من محبور شدم انسولین بزنم و....

ایشون دیگه از اونور بوم افتاده و خیلی سهل‌انگاره و تو مطب هم دونفری میفرسته داخل حالا این ب کنار ..ب من ربطی نداره اگر جونتونو ذوس دارین پیشش نرین ..برا من و بچم هم دعا کنین از اسیبهایی ک از سهل‌انگاری ایشون بهمون وارد شده درامان باشیم

2706