2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین عزیزم اوایلش اینطوریه ..طفلکی یهو که نمیتونن مثل بزرگا برن دستشویی
خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت
دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

ولی اینجوری که شما میگی هنوز امادگی نداره
خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت
دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

ازمن میشنوی بذارسه سالش بشه بعد بگیر من پسراولم دوسال ودوماهه بود گرفتم کل زندگیم نجس شد تا۸ ماه هم پس لرزه داست! پسردومموسه سالگی گرفتم یه هفته ای راه افتاد سه،چهارجاهم بیشترنجس نشد!!! منکه به همه میگم سه سالگی بگیرید نه خودتون اذیت میشید نه بچه!
خداجون شکرت بخاطر همه چیز یک لحظه ام منو بحال خودم وامگذار مباداناشکری کنم
من یه اشتباه کردم دخترم از جیش گرفتم خیلی راحت بعد رفتم تهران خونه مامانم و خواهرم از ترس اینکه خونه کسی رو کثیف نکنه دوباره پوشکش کردم که متاسفانه وقتی برگشتیم دوباره یادش رفت و چندبار خرابکاری کرد تو خونه به هیچ عنوان پوشک درآوردی دیگه نبند حتی اگه یه ماه جایی نری
سلام پسر من دو سالو سه ماهه بود یه مقوا زدم جلو دستشویی رو دیوار واسش توضیح دادم دیگه پوشک واست خوب نیست شما بزرگ شدی هر وقت جیش داشتی به من بگو خودمم یه بار جلوش جیش کردم یک روز کاااااااامل تو توالت به سر بردیم هر دو دقیقه میگفت جیش دارم منم با ذوووق و بدو بدو میبردمش هر بار تو دسشویی جیش کرد یه استیکر دادم زد به مقوا جلو در فقط همون روز اول دوبار شرتش خیس شد از روز بعد خودش گفت بردمش جالبه شبم جیش نمیکنه بیدار میشه
2706