2737
2734
عنوان

عیدی چقد میرین؟چقد میگیرین؟

243 بازدید | 16 پست
سلام عیدی به خواهر شوهر و مادر شوهرتونو خوانواده خودتون چقد میدین؟ چقد عیدی میگیرین از کیا؟
در مردها حسی هست که اسمشو میذارن "ﻏﯿﺮﺕ" ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺣﺲ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﻣﯿﮕﻦ "ﺣﺴﺎﺩﺕ" ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻫﺮﺩﻭﺷﻮﻥ ﻣﯿﮕﻢ "ﻋﺸﻖ" .ﺗﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﺒﺎﺷﯽ :ﻧﻪ ﻏﯿﺮﺗﯽ ﻣﯿﺸﯽ ﻧﻪﺣﺴﻮﺩ!!!
مگه به خاهرشوهر مادرشوهر عیدی میدن؟ ما فقط به بچه کوجولوها میدیم.وهمچنین تازه عروسی که اولین عید زندگی مشترکشه
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا ما به خواهرشوهر مادر شوهر خواهر زاده های شوهر هم عیدی میدیم
در مردها حسی هست که اسمشو میذارن "ﻏﯿﺮﺕ" ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺣﺲ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﻣﯿﮕﻦ "ﺣﺴﺎﺩﺕ" ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺑﻪ ﻫﺮﺩﻭﺷﻮﻥ ﻣﯿﮕﻢ "ﻋﺸﻖ" .ﺗﺎ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﺒﺎﺷﯽ :ﻧﻪ ﻏﯿﺮﺗﯽ ﻣﯿﺸﯽ ﻧﻪﺣﺴﻮﺩ!!!
من از داییام و مامان بابامو مادر بزرگام عیدی میگیرم
2738
ما آذری هستیم و رسم عیدی دادن داریم، به خواهر شوهر مادر شوهر، مادربزرگ شوهرم، خواهر زن و مادر زن عیدی میدیم و بچه کوچیکای فامیل مبلغشم بسته به وسعمونه دیگه، پارسال به مادرامون سیصد دادیم ، ولی خواهرم توانشون کمتره صد و پنجاه دادن به مامانم
من فقط از بابام عیدی میگیرم پارسال ۳۰۰ بود فامیلامون که ماشالا بوقن کلا یکی دو بار یادمه ۵-۱۰ تومن عیدی داده باشن بهم
هر کسی که امضای منو میخونی... از خدا فقط برات آرامش میخوام :) باور کن هیچی از همین آرامش مهم تر نیست :)
خوش بحالت من تا حالا از پدر شوهرم عیدی نگرفتم ولی برا دختراش 200 میده
من خودم به هیچکس عیدی نمیدم اما همسرم به بچه های خواهر و برادرش میده من از پدرم مادرم داداشم همسرم و پدرشوهرم و خالم و زن داییم عیدی میگیرم
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
بستگی داره خیلی متفاوته،من خانواده همسرم معمولا نفری 50میدن ولی خانواده خودم نفری 200یعنی بابام ب بچه ها عروس داماد نوه تو هر سنی ک باشن نفری 200میده،خوب منم طبیعتا جبران میکنم براشون
2706