2733
2734
عزیزم خواهرم بچه اولش کوثر بود اصلا راضی نبود بچه دومش مادر و کودک خیلی راضی بود دکترشم کاملیا حمیری بود
خوشبختی حالت عادی زندگی منه.... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1570087 تاپیک سفره آرائی و تزیین غذا تشریف بیارید💞😋
عزیز،من هم مثل شما باردارم،و شیراز هستم،سوالت سوال منم هست،ماه چندی
مامان فندق کوچولو هستم تو تاپیکها صدام زدن،معروف شدم،الان حس میکنم خیلی مهم شدم😂😂😂😂😂😂😂😂تو پوست خودم نمی گنجم😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من طبیعی خیلی بهتره دردش یکساعته بعدشم سرپا میشی دوران نقاهتو بخیه نداره،ولی مهم اینکه بیمارستان و دکترت خوب باشه
مامان فندق کوچولو هستم تو تاپیکها صدام زدن،معروف شدم،الان حس میکنم خیلی مهم شدم😂😂😂😂😂😂😂😂تو پوست خودم نمی گنجم😂😂😂😂
2738
کوثر رو منم شنیدم که خوب نبوده و راضی نبودن،خیلی زایمان میگیره اونجا
سلامت باشید،منم نمیدونم الان میگم طبیعی شاید بعدن نظرم عوض بشه اما شنیدم میگن همون لحظه زایمان آدم قدرتشو پیدا میکنه و اینکه باید خودتو واسه طبیعی از لحاظ روحی آماده کنی،من حس میکنم که تواناییشو دارم،درضمن مدت بارداری هم مهمه به نظرم اگر آدم بدویار نباشه براش طبیعی راحتتر میشه،بد ویار بودی؟
من هنوز دکتر انتخاب نکردم،میخام دو ماه و نیمم که شد انتخاب کنم،ولی بین بیمارستانا منم تعریف اردیبهشت رو شنیدم
2706