2733
2739
راستی یه چی بگم؟ اسم پودر رویال رو شنیدی؟ پودرش بشدت قویه در چاقی خودم به چشم دیدم که پسر داییم و دونا دختر فامیلم ازش میخورن یکیشون در یک هفته ،پنج شش کیلو اضافه کرد یکیشون کمتر یک ماه چهار کیلو اضافه کرد اون یکی هم در عرض یک هفته ،خیلی پرتر و چاقتر شد اصلا میگن پودرش عالیه
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میخوام چاق بشم قبل زایمان 63 کیلو بودم و الان 53 کیلو هستم دوست دارم چاق بشم قبل ازدواج هم 53 کیلو بودم و در عرض چند ماه اونقدر زیاد غذا خوردم که ده کیلو وزنم اضافه شد ولی الان بچه شیر میدم و خیلی هم تو غذا خوردن تنبل شدم
اللهم صل علی محمد و آل محمد خداجون شکرت خودت مواظب همه نی نی ها باش یا امام جواد هوای همه منتظرا به خصوص دوستای خوب نی نی سایتیمو داشته باش و دامنشونو سبز کن آمین
2738
من قبلا سیپروهپتادین خوردم قرص بود ولی پودر ضزز داره پسر خالم یه بار خورد بهش حساس بود فشارش تا یک مدت بالا و پایین میشد و دیگه نخورد
اللهم صل علی محمد و آل محمد خداجون شکرت خودت مواظب همه نی نی ها باش یا امام جواد هوای همه منتظرا به خصوص دوستای خوب نی نی سایتیمو داشته باش و دامنشونو سبز کن آمین
انلی پسرداییم بدنسازه ،بخاطر این وقتی پودرو میخوره عجیب اشتهاش باز میشه ولی اون دخترا فامیلمون بشدت لاغر و استخونی بودن و اهل باشگاه و ورزش هم نیستن،رفتن پودرو خریدن و خیلی پرتر و بهتر شدن اصلا ازاین رو به اون رو میشه ادم بخدا میگن هم پودرش چاق میکنه هم اشتهارو عجیب زیاد میکنه
نی نی ناز من قرص سیپروهپتادین خریدم چندروز اول ایقد میخوابیدم که مامانم شک کرد بهم و ترسید و گفت تو هیچوقت اینجور خوابالو و خمار نبودی !!! اصلا عجیب ادم رو بیحال میکنه و میخوابونه ،بعد سه روز نخوردم دیگه ولی شنیدم قرص خوبیه برا چاقی
2706