2733
2734
9ماه بعداز عروسیم باردار شدم.خودم 27 سالمه شوهرم 32 سالشه.از وقتی باردار شدم اطرافیانم همش گفتن زود بود چرا انقد زود باردار شدی.میذاشتی یه مدت بگذره خوشی میکردی.شوهرم خیلی بچه دوست داره من به خاطر اون راضی شدم اولشم کلی ذوق داشتم.اما الان که 29هفتمه هنوز دیگران دست از تیکه هاشون بر نمیدارن.مادر شوهرم همش کساییو مثال میزنه که چندساله ازدواج کردن تازه میخان تصمیم بگیرن بچه دار بشن.انقد توو بارداریم از لحاظ روحی بهم فشار اومده که حتی نمیتونم با بچم ارتباط برقرار کنم.دیگه خودمم داره باورم.میشه که الان زود بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم دیگران همیشه یه حرفی واس گفتن دارن .اونی که چندسال نمیذاره بچه دار شه رو بش گیر میدن اونیم که فوری میاره باز بش گیر میدن. شما برات مهم نباشه و با شوهرت ازین نعمت با هم خوشحال باشید.

سحرم

2738
خیلی ناراحتم که نمیتونم با بچم ارتباط برقرار کنم.حتی شوهرمم جلوی بعضیا روش نمیشه بگه داریم بچه دار میشیم.آخه چرا این آدما اینجورین.یعنی سن ما واسه بچه دار شدن کم بود؟
به نظر من خیلی هم به موقع بوده
باور کن همیشه حرف دارن بزنن
اگر دیر میاوردی هزارتا انگ بهت میزدن.اصلا اجازه نده این حرف ها و دخالتها رو کنن
خیلی هم به موقع بوده والا
خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
بقیه که اشتباه میکنن تو هم خیلی خوب کردی بچه ها رو ببین. من دوسال داره میشه که منتظرم. از ٦ ماه بعد عروسی هم اقدام کردم بچه هم تو جوونی خوبه حتی از مشاور خانواده شنیدم که زود بچه بیارین
2706