2703
2553
من هفته ۱۵ هستم غربالگری ان تیمو جوابشو امروز برای دکترم بردم دید گفت مشکلی نیست اصلن ولی نمیدونم این چ ازمایشیه نوشته وقتی هم پرسیدم گفت اجباری شده و برای همه مینویسم ک از هفته ۱۵ تا ۲۲ باید داده یشه میخواستم ببینم ایا همه انجام میدن این ازمایشو استرس گرفتم و نگرانم😔
برای شادی روح داداشای جوونم یه صلوات میفرستین... ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم الفافتوپروتین میتونه نشون دهنده ی نقص لوله عصبی یا همون نخاع باشه بنظرم واجبه و حتما برو چون با سندروم و تریزومی ها فرق داره کلا
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2714
نه عزیزم. الان واسه همه می نویسن انشالله که همه بچه های سالم باشن اما دور از جون انقدر مریضی و نقص جنین زیاد شده که دیگه باید همه انجام بدن
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
درسته واقعا خیلی دوران بارداری پر استرس هستش یکی از دوستام طفلک ۹ ماه زحمت کشید وقتی پسرش بدنیا اومد مشکل قلب داشت و متاسفانه دوماه بعد تولد فوت کرد و دکترها گفتن فقط این مشکل از اکوی قلب مشخص میشده 😔
عسل بانو جان چرا راه دور میری
من خودمم هفته 37 دخترمو از دست دادمِ
حالا نمیخوام تعریف کنم و یاداوری کنم.
الان به امید خدا دوباره باردارم البته و 20 هفته ام
انشالله نی نی تو به سلامت بغل بگیری. ِِشم هم واسه من دعا کن عزیزم
اخی عزیزززززززم الهیییی😔 چقدر ناراحت کننده جاش تو بهشت بوده کوچولوی پاک عزیزم خداروشکر ک دوباره بارداری بهت تبریک میگم انشالله بسلامتی و شادی نینی نازتو بغل بگیری خدا برات حفظش کن سالیان سال گلم
2706