2726
عنوان

خونریزی بعد از سقط

3742 بازدید | 14 پست
سلام دوستان.من 10 روز پیش سقط داشتم.جنین و جفت دفع کردم.دکتر برای بقایا قرص تجویز کرد که بعد از مصرف قرصخونریزی کمی داشتم.بعد از 10 روز سقط چرا من خونریزی دارم.نکنه بقایا دفع نشده.بخدا خسته شدم.کلی زجر کشیوم ک کورتاژ نشم.نکنه بقایا دفع نشده که خونریزی دارم.فردا نوبت سونو واژینال دارم.دعام کنید کارم ب کورتاژ نکشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جودا جان من قرص میزوپرستول مصرف کردم هم دمکرده زعفرون غلیظ خوردم.طناب زدم و دوییدم که دفع بشه.فکر کردم دیگه امروز پاک شدم.تقریبا تا غروب هیچی ندیدم اما الآن دوباره خونریزی دارم.خسته شدم.موندم با این خونریزی سونو واژینال انحام میدن واسم یا نه
ببخشید مگه جفت چقدر بزرگه که دفع نمیشه برا بعضیا؟ مهدیه منم فک کردم امروز تمومم خونریزیم کمه ولی باز یکم درد داشتم و یه لخته کوچیک گوشتی اومد باز
يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
مال من دو هفته طول کشید ولی بیشترش لک بینی بود.فعالیت زیاد داشته باش حموم گرمم فکر میکنم خوب باشه
《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
من 1 هفته بعد سقطم سونو رفتم گفت چیزی باقی نمونده ولی خونریزی داشتم کم که خودش کم کم قطع شد
《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
فهیمه جان ب نظرتون خونریزی من بخاطر دفع نشدن بقایاس؟ فردا نوبت سونو دارم.هفته پیش سونو دادم بقایا به ابعاد 12 در 8 میلی داشتم.حالا توکل بر خدا ان شالله دفع شده باشه
2706