2733
2734
سلام ببخشید که وقتتونو گرفتم امروز سونو انومالی داشتم نوزده هفتهو دوروزمه دهانه رحم یاهمون سرویکس نسبت به انتی که سیو دو بود کمترشده شده سی میدونم که لبه مرزه اما نمیدونم که کار درست چیه بنظرتون الان عمل سرکلاژ کنم یا استراحت،تو سونو که دکتر میگفت پایین نیست ولی خیلی میترسم که اتفاقی بیوفته،سرکلاژ تو این هفتها خطرناک نیست؟
غبار غــــــم برود حال خــــــوش شود...
سلام گل خانومی جونم نگران نباش عزیزم فقط استراحت کن تورو خدا نری الکی سرکلاژ کنی گلم
دختر ک داشته باشی... اگه همه دنیا هم ترکت کنن، دخترت باهاته...                عاشقتم دخترکم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرکلاژ دیگه وقتی نداره با دکترت مشورت کن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728
گلم منم تو انتی ۳۳بود دکتر میگه خوبه هرچی سن بارداری بالاتر بره طول سرویکس یکم کم میشه تو فقط استراحت کن
دختر ک داشته باشی... اگه همه دنیا هم ترکت کنن، دخترت باهاته...                عاشقتم دخترکم   
خب مطمئنن اینکه رحمتو دستکاری کنن عواقبی داره گلم بعدم فکر کنم تا ۱۸ هفتگی بشه سرکلاژ کرد
2738
گل خانمی من با دکتر خودم که صحبت کردم گفتند فقط سونوی واژینال رو برای طول سرویکس قبول دارند و اینکه اگه بخوان روزی در مورد سرکلاژ شدن یا نشدن بیمارشون تصمیم بگیرن قطعا بر اساس سونوی شکمی تصمیم نمیگیرن بیمار رو یک مرکز سونوگرافی معتبر برای سونوی واژینال می فرستند،شما فکر کنم سونوتون شکمی بوده، میتونید با یک دکتر دیگه هم مشورت کنید یا حتی سونوی واژینال انجام بدید، چیزی که مهمه خودت به یقین برسی وگرنه تا اخر بارداری فکرش اذیتت میکنه و همش نگرانی که نکنه مشکلی پیش بیاد