2733
2734
عنوان

کسی تجربه سفر به باکو در عید داره؟

5064 بازدید | 19 پست
جایی هست که دیدنشو توصیه کنید حتما ببینیم؟ بدونه تور سفر میریم و با ماشین از مرز استارا نکته خاصی هست ک یاداوری کنید؟ همش لباس گرم با خودمون ببریم؟خیلی سرده؟ یعنی پارک ابی میشه رفت؟
از یه جایی به بعد سخت ترین کار دنیا باور کردن آدمهاست.
من سال ۸۵رفتم متاسفانه اصلا راضی نبودم خیلی داغون بود همه چی,پشیمون شدیم پولی که اونجا خرج کردیم,هوا مثل ایران تو عید بود,ولی همه چی گرون بود کلا ناراضی بودیم,اما چندسال گذشته ایشالا که الان دیگه خوب شده
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ایشالا حتما لذت خواهید برد,برای خودتون نون خشک,بیسکوییت,چای,تنقلات,حتی چند بطری اب بردارید,میوه هم بیشتر جاها دونه ای میفروختن,ما یه کم تنقلات برده بودیم که تو مسیر تموم شد بعد مجبور شدیم چندین برابر پول بدیم,,راستی جعبه کمک های اولیه رو هم با چند تا مسکن ببر,البته ایشالا که نیاز نمیشه واسه احتیاط
من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
منم خیلی میرم البته الان نسبت به سال ٨٥ خیلی بهتر شده خیلی. الان پولشون ارزشش امده پایین. منم واقعیت از استارا سوغاتی خریدم به تیشرت ساده میشد ١٠٠ تومن. اما استارا جنساش ترک هستن و قیمتش عالی
خدایا از تو میخواهم نه بنده ات
اتفاقا امسالم دوس داریم بریم.ولی تور خیلی قیمتاشو برده بالا.تمیزی بستگی داره کدوم هتل باشی.برا ما که فوق العاده تمیز بود.فقط هوا سرده تقریبا مثل تبریز.من که دخترم 5 سالش بود یه ذره سختم بود.ولی بازم خیلی خوب گشتیم.پارک آبی نمیشه رفت چون سرده.یه رستوران همراه با بزن برقص داره به اسم چانات قالا که خیلی خوب بود.حتما برین اگه بچه کوچیک داری یه شهربازی سرپوشیده خیلی شیک هم داره به اسم مگا فان.اونم خوب بود
2706