2703
2553
ن بابا ترس نداره که..ب این فکر کن بعدش بچتو میگیری بغل..ان شاالله ب سلامتی زایمان کنی عزیزم..چند هفته ای؟
💕خداجونم خیلی ممنونم که تا چندروز دیگه دختر کوچولومو میگیرم بغلم❤ان شاالله امسال عید به همه منتظرا یه نی نی سالم بدی💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من 38 هفته و 2 روزمه فردا نوبت دکتر دارم بعدش برم برای زایمان ان شاالله..تازه از تو کوچیکترمخخخخخ اصلنم نمیترسم
💕خداجونم خیلی ممنونم که تا چندروز دیگه دختر کوچولومو میگیرم بغلم❤ان شاالله امسال عید به همه منتظرا یه نی نی سالم بدی💕
عزیزم من درکت میکنم فقط سعی کن بخودت مسلط باشی من ۱۹ سالم بود پسرم بدنیا اومد البته زایمان طبیعی بودم باور کن در حد مرگ میترسیدم نصف شب با کیسه اب پاره رفتم بیمارستان تا صبح هیچکاری نکردن سر نماز صبح اشک میریختم که خدایا من زنده بمونم این بچرو ببینم خخخخ خلاصه کذشت دخترمو توی ۲۲ سالگی زاییدم عین خیالم نبود پیش خودم گفتم چند ساعت درده دیگه توکل بخدا میریم تحمل میکنیم به لطف خودشم دخترم یکساعته بدنیا اومد توکل کن بخدا فکر کن یه سختی هست بهت وارد میشه و میگذره تو قراره حامی یه انسان دیگه باشی تلاشتو بکن خیلی قوی باشی صلوات بفرست برای منم دعا کن بچه سومم تابستون بدنیا میاد دعا کن تربیتشون در توانم باشه
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
خب یه مقددار نگرانی که کاملا طبیعی هست چون ادم نمیدونه دقیقا چی پیش میاد و چطوری هست ولی به اینش فکر کن که روزی هزاران هزار خانم تو دنیا دارن بچه دنیا میارن وهمگی پشت سر گذاشتن این مرحله رو انشاالله زایمان خیلی خوبی داشته باشی گلم
حالا انگار بقیه تو پنجاه سالگی زایمان میکنن و بارها رفتن اتاق عمل خخخ خوب هممون بار اولمون بود ولی اصلا ترسناک نیست بهترین روز زندگی هر زنیه
تیکرم برای بارداری نیست...
2706